Woestijnpiraten

Bekijk alles van
ISBN
9789000358991
Productinformatie

Woestijnpiraten van Dan Walker

De Luchtpiraten zijn terug – en nu in de woestijn!

Zoya zag ze het eerst: vurige, oranje lichten aan de nachtelijke hemel. Eerst dacht ze dat het misschien vuurwerk was, of sterren, misschien lantaarns. Maar het waren brandende raketten en ze kwamen recht op hen af. De Waterjuffer werd aangevallen…
Het laatste wat Zoya zag, was een storm van oranje vuur. Nu ligt ze op de harde grond, omringd door smeulend puin, terwijl Lendon Kanes koude, maniakale lach nog nagalmt in haar oren. Net toen ze dacht dat ze aan hem was ontkomen, kwam hij terug om hen allemaal te vernietigen.

Auteur Dan Walker heeft een spannende fantasiewereld gecreëerd vol vliegende schepen en luchtdieven, met snelle overrompelende acties en heerlijk stoere personages. Welkom aan boord!

• Tweede deel in stoere serie met krachtig hoofdpersonage
• Voor fans van Percy Jackson en De Grijze Jager

Over Luchtpiraten:
‘Een tienerboek vol spanning, dat makkelijk weg leest.’ Chicklit.nl

‘Een actiefilm in boekvorm!’ Leesbevorderingindeklas.nl  

ISBN:
9789000358991
Lees minder Lees meer
Meer informatie
ISBN9789000358991
AuteurDan Walker
PublisherVan Holkema & Warendorf
TaalNederlands
Publicatiejaar2018
Schrijf uw eigen review
Recensie achterlatenWoestijnpiraten
Uw waardering

Boeken top 10

Op zoek naar de meest populaire boeken van dit moment? Bekijk dan de boeken top 10.

Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen