Vertrouw mij

Bekijk alles van
ISBN
9789026147371
19,99
Op voorraad
Productinformatie
Charlotte zorgt dat een aangevallen man in het ziekenhuis terecht komt. Zijn ouders zijn dankbaar maar zijn zus Rachel vertrouwt haar niet. Welke geheimen moeten verborgen blijven, tegen welke prijs?

Samenvatting


‘Vertrouw mij’ (Trust Her) van Jessica Vallance is een thriller voor de fans van Clare Mackintosh, B.A. Paris en Ruth Ware. Charlotte is een pleaser, ze schept er groot genoegen in mensen te helpen. Dus wanneer ze in een steeg een bewusteloze man aantreft, beschouwt ze dat als haar finest hour en regelt ze dat hij in het ziekenhuis terechtkomt. De ouders van de man zijn dankbaar dat ze zich over hem ontfermd heeft, maar zijn zus Rebecca is een heel ander verhaal. Rebecca mag Charlotte niet en bovendien vertrouwt ze haar niet. Maar ook Rebecca heeft zo haar geheimen. Naarmate de tijd verstrijkt groeit het wantrouwen tussen de twee vrouwen. Wie gaat het verst om haar geheimen verborgen te houden? En tot welke prijs? ‘Vertrouw mij’ is het schoolvoorbeeld van een psychologische thriller. De lezer wordt vernuftig op het verkeerde been gezet en meermaals verrast door overrompelende twists.’The Bookseller Jessica Vallance woont en werkt in Bournemouth. Ze heeft gewerkt als scenarioschrijver en freelancejournalist. ‘Vertrouw mij’ is haar debuut.

Biografie


Jessica Vallance woont en werkt in Bournemouth. Ze heeft gewerkt als scenarioschrijver en freelancejournalist. Vertrouw mij is haar debuut.

ISBN:
9789026147371
Lees minder Lees meer
Meer informatie
ISBN9789026147371
AuteurJessica Vallance
PublisherDe Fontein Romans & Spanning
TaalNederlands
Publicatiejaar2019
UitvoeringPaperback
Aantal bladzijdes336
Schrijf uw eigen review
Recensie achterlatenVertrouw mij
Uw waardering

Boeken top 10

Op zoek naar de meest populaire boeken van dit moment? Bekijk dan de boeken top 10.

Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen