Verlaten

Bekijk alles van
ISBN
9789045204277
Tijdelijk niet op voorraad - reserveer een exemplaar
Eerstvolgende uitleverdatum nog niet bekend.
15,99
Productinformatie

Samenvatting


Voor de fans van Twin Peaks, Lost en Shutter Island Wayward Pines, de 10 delige tv-serie naar de boeken van Blake Crouch is te zien op Fox. Verlaten, deel 3 in de Wayward Pines-trilogie Het is drie weken geleden dat Secret Service-agent Ethan Burke is aangekomen in Wayward Pines in Idaho. In dit stadje wordt mensen verteld met wie ze moeten trouwen, waar ze komen te wonen en waar ze komen te werken. Hun kinderen wordt geleerd dat David Pilcher, de schepper van het stadje, god is. En niemand mag het stadje verlaten; een vraag stellen kan je zelfs het leven kosten. Maar Ethan Burke heeft ontdekt wat voor verbijsterend geheim zich bevindt achter het onder stroom staand hek waarmee het stadje omgeven is, een hek dat het beschermt tegen de verschrikkelijke wereld erachter. Burke ziet het als zijn plicht om de inwoners van Wayward Pines te vertellen dat ze een leugen leven en dat zij de enige zijn van wat ooit het menselijk ras was. Maar als Pilcher erachter komt dat zijn dekmantel hem ontnomen is, neemt hij op afschuwelijke wijze wraak...

ISBN:
9789045204277
Lees minder Lees meer
Meer informatie
ISBN9789045204277
AuteurBlake Crouch
PublisherKarakter Uitgevers BV
TaalNederlands
Publicatiejaar2014
UitvoeringPaperback
Aantal bladzijdes320
Schrijf uw eigen review
Recensie achterlatenVerlaten
Uw waardering

Boeken top 10

Op zoek naar de meest populaire boeken van dit moment? Bekijk dan de boeken top 10.

Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen