Vanuit het duister

Op voorraad
ISBN
9789022581582
17,99
Productinformatie

Deel 2 in De bron-serie

‘Alle ingrediënten voor een goede thriller worden ingezet, met een grandioos resultaat.’ The New York Times

Voor de fans van George R.R. Martin en Stephen King

Van een afstandje lijkt het een alledaags boerengezin met een heel gewoon leven. Maar buiten het erf van deze vredige boerderij heerst de duisternis.

Fallon Swift is bijna dertien en weet nauwelijks hoe de wereld er vroeger uitzag. De stad waar haar ouders ooit woonden is sinds het uitbreken van de Plaag een ruïne, opgeëist door de natuur. Slechts een enkeling waagt zich buiten, waar gangs de dienst uitmaken. Op mensen met bijzondere gaven, zoals Fallon, wordt gejaagd. Toch zal ze haar veilige thuis moeten verlaten. Fallon is De Ene, en het is slechts een kwestie van tijd tot haar ware identiteit aan het licht komt. Als ze blijft, brengt ze niet alleen zichzelf, maar haar hele familie in gevaar.

Fallon vlucht naar een schuilplaats in het bos. Daar bereidt de eeuwenoude Mallick haar voor op de toekomst. Ze krijgt gevechtstraining, bestudeert oude geneeswijzen en leert krachten te gebruiken waarvan ze het bestaan nooit had vermoed. Als de tijd daar is, zal ze een zwaard oppakken en vechten. Want alleen als Fallon haar lot aanvaardt, kan de wereld weer de oude worden.


De pers over Het begin

‘Het betoverende tweede deel van De bron-trilogie is stoer en adembenemend.’ Kirkus Reviews

‘Roberts weet precies hoe ze haar publiek moet betoveren. Kruip met dit boek op de bank en bid dat jij een van de overlevenden bent.’ The Washington Post

‘Nora Roberts heeft ons met Het begin enorm verrast. Gelukkig is het een eerste deel van een serie. Hopelijk ligt het vervolg snel in de boekhandels!’ Chicklit.nl

ISBN:
9789022581582
Lees meer Lees minder
Meer informatie
AuteurNora Roberts
SeriesDe bron
PublisherBoekerij
TaalNederlands
Soort boekPaperback
Publicatiejaar2019
Schrijf je eigen review
Recensie achterlatenVanuit het duister
Jouw rating
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen