Toevluchtsoord

Bekijk alles van
ISBN
9789022591840
19,99
Op voorraad
Productinformatie
Voor de fans van Karin Slaughter, Lee Child, J.D. Barker en Thomas Olde Heuvelt. ‘Loubry is een meester in het bespelen van je zenuwen.  Dit boek is ijskoud, doodeng en heeft een briljante plot. Om in één keer te verslinden.’ Le Parisien De jonge journalist Sandrine heeft haar grootmoeder nooit gekend. Als ze hoort dat de vrouw is overleden, wil ze graag de plaats bezoeken waar haar grootmoeder vrijwel haar hele leven heeft gewoond: een eiland voor de Franse kust. Sandrine reist af naar het  koude, grijze eiland en maakt kennis met de bewoners. Die zijn  daar, net als haar grootmoeder, in 1946 komen wonen en  er nooit meer weggegaan.Al snel realiseert Sandrine zich dat de bewoners een gruwelijk  geheim bewaren. Er is destijds iets vreselijks gebeurd, want  de bewoners zijn na al die jaren nog steeds doodsbang. Iets weerhoudt ze ervan het eiland te verlaten, alsof ze gevangenen zijn… Steeds sterker vermoedt Sandrine dat ook zijzelf door iets of iemand in de gaten wordt gehouden. Iemand die misschien ook een rol  heeft gespeeld in de onfortuinlijke dood van haar grootmoeder.Wanneer inspecteur Damien Bouchard te horen krijgt dat er een  jonge vrouw op het strand is aangetroffen, treft hij haar zwaar  getraumatiseerd en onder het bloed aan. De vrouw, die Sandrine heet, beweert een vreselijke ontdekking te hebben gedaan  op een eiland niet ver van de Franse kust.Het probleem? Niemand heeft ooit van dat eiland gehoord. In de pers‘Een ongelooflijk goede psychologische thriller die je constant op het verkeerde been zet.’ Vriendin‘Loubry is dé nieuwe stem in het Franse thrillergenre.’ LFC Magazine‘Een mooi, spannend, genuanceerd en krachtig boek dat écht binnenkomt.’ Le Provence‘Een formidabele pageturner!’ Page des Libraires‘Een angstaanjagende en compleet verslavende thriller.’ Aujourd’hui‘Een boek om je volledig in te verliezen.’ Sud Ouest

ISBN:
9789022591840
Lees minder Lees meer
Meer informatie
ISBN9789022591840
AuteurJérôme Loubry
PublisherBoekerij
TaalNederlands
Publicatiejaar2020
UitvoeringPaperback
Aantal bladzijdes336
Schrijf uw eigen review
Recensie achterlatenToevluchtsoord
Uw waardering

Boeken top 10

Op zoek naar de meest populaire boeken van dit moment? Bekijk dan de boeken top 10.

Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen