Stalker

Bekijk alles van
ISBN
9780008220891
Productinformatie

Samenvatting


The groundbreaking fifth thriller in Lars Kepler's bestselling series featuring Joona Linna. Perfect for fans of Stieg Larsson and Jo Nesbo.

ISBN:
9780008220891
Lees minder Lees meer
Meer informatie
ISBN9780008220891
Auteurlars kepler
TaalEngels
Publicatiejaar2017
UitvoeringPaperback
Aantal bladzijdes528
Schrijf uw eigen review
Recensie achterlatenStalker
Uw waardering

Boeken top 10

Op zoek naar de meest populaire boeken van dit moment? Bekijk dan de boeken top 10.

Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen