Shtum

Bekijk alles van
ISBN
9789024573790

Shtum, Jem Lester - Ebook - 9789024573790

Bekijk alles van
ISBN
9789024573790
Productinformatie
Ben Jewell is aan het eind van zijn Latijn. Zijn tienjarige autistische zoon Jonah heeft nog nooit een woord gezegd. Wanneer Ben en Jonah noodgedwongen intrekken bij Bens bejaarde vader, zijn drie generaties mannen - een die niet kan praten, twee die niet willen - tot elkaar veroordeeld. Terwijl Ben als alleenstaande ouder worstelt met de goede bedoelingen van maatschappelijk werkers, ontdekt hij veel over zichzelf, over zijn zoon en over het verleden van zijn vader. Shtum is een ontroerende roman over familiebanden, liefde en het vermogen om te veranderen. Voor de lezers van Graeme Simsion en Jonathan Safran Foer. Jem Lester is leraar Engels op een middelbare school en heeft twee kinderen. Een van hen heeft een ernstige vorm van autisme. 'Een indrukwekkende roman die een scherp beeld geeft van de worsteling die gezinnen met autistische kinderen dagelijks moeten doormaken, en die de lezer meeneemt in een opwindende achtbaan van gevoel, humor en verdriet.' The Guardian 'Schrijnend en ongelofelijk grappig... Het slot is verbijsterend; dit is een onvergetelijke roman.' The Times
ISBN:
9789024573790
Lees minder Lees meer
Meer informatie
AuteurJem Lester
PublisherLuitingh Sijthoff
TaalNederlands
Product Form
Publicatiejaar2016
Schrijf uw eigen review
Recensie achterlatenShtum
Uw waardering
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen