Shame

Bekijk alles van
ISBN
9781780228310
Productinformatie
For fans of A LITTLE LIFE and J.M. Coetzee, a devastatingly powerful novel about coming to terms with your past, from Orange-longlisted and Not the Booker-shortlisted Melanie Finn.

ISBN:
9781780228310
Lees minder Lees meer
Meer informatie
ISBN9781780228310
Auteurmelanie finn
TaalEngels
Publicatiejaar2016
UitvoeringPaperback
Aantal bladzijdes320
Schrijf uw eigen review
Recensie achterlatenShame
Uw waardering

Boeken top 10

Op zoek naar de meest populaire boeken van dit moment? Bekijk dan de boeken top 10.

Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen