Runa

Bekijk alles van
ISBN
9789045212630

Runa, Vera Buck - Paperback - 9789045212630

Bekijk alles van
ISBN
9789045212630
Productinformatie

Samenvatting


Door Trouw uitgeroepen tot een van de beste boeken van 2016Voor fans van The Knick en Shutter Island!Parijs, 1884. OP de neurologische afdeling van de enorme Salpetrière-kliniek, voert dokter Charcot experimenten uit op hysterische patiënten. Op een dag wordt het jonge meisje Runa bij de kliniek afgeleverd: een meisje dat niet vatbaar lijkt voor alle bekende behandelmethodes. De artsen dompelen haar in ijsbaden, of binden haar dagenlang vast op bed, maar niets lijkt dit diep verwarde meisje te kunnen helpen.Jori Hell, een Zwitserse student geneeskunde, ruikt een mogelijkheid om te promoveren en stelt iets voor aan dr. Charcot wat tot dat moment als ondenkbaar gold. Als eerste arts wil hij de waanzin rechtstreeks uit de hersenen van een patiënte snijden, met alle risico's van dien.Als er door heel Parijs onheilsspelende boodschappen opduiken en kort daarna lijken gevonden worden van mensen die op schokkende wijze om het leven gebracht zijn, stelt de politie een onderzoek in.

ISBN:
9789045212630
Lees minder Lees meer
Meer informatie
ISBN9789045212630
AuteurVera Buck
PublisherKarakter Uitgevers BV
TaalNederlands
Product FormPaperback
Publicatiejaar2017
Aantal bladzijdes520
Schrijf uw eigen review
Recensie achterlatenRuna
Uw waardering
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen