Rebel in de woestijn - Verrader van de troon deel 2

Bekijk alles van
ISBN
9789021027654
24,99
Op voorraad
Productinformatie
(POD) In De verrader van de troon, het vervolg op Rebel in de woestijn van Alwyn Hamilton, lees je verder over de avonturen van een stoere cowgirl. Een heerlijke, niet weg te leggen YA-fantasy. In Rebel in de woestijn van Alwyn Hamilton ontvluchtte cowgirl Amani met een mysterieuze vreemdeling het woestijndorp waarin ze woonde, op zoek naar vrijheid. Maar ze belandde in een strijd tegen een wrede sultan, die zijn eigen vader afslachtte en de woestijndorpen met harde hand regeert. Een onverwachte ontmoeting zet haar leven op z’n kop. Ze wordt ontvoerd en naar het paleis van de sultan gebracht. Het paleis is een wespennest van achterdocht, angst en intriges – eigenlijk de perfecte plek om te spioneren. Maar dat is niet zonder gevaren… ‘Superspannend boek en een aanrader voor de fans van De Hongerspelen en De Selectie’. Girlz

ISBN:
9789021027654
Lees minder Lees meer
Meer informatie
ISBN9789021027654
AuteurAlwyn Hamilton
PublisherLuitingh Sijthoff
TaalNederlands
Publicatiejaar2020
UitvoeringPaperback
Aantal bladzijdes448
Schrijf uw eigen review
Recensie achterlatenRebel in de woestijn - Verrader van de troon deel 2
Uw waardering

Boeken top 10

Op zoek naar de meest populaire boeken van dit moment? Bekijk dan de boeken top 10.

Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen