Lang leve de liefde

Bekijk alles van
ISBN
9789024567324

Lang leve de liefde, Jill Mansell - Ebook - 9789024567324

Bekijk alles van
ISBN
9789024567324
Productinformatie
Lang leve de liefde is de nieuwe roman van Jill Mansell, auteur van bestsellers als Je bent geweldig en Rozengeur en zonneschijn. Het is een heerlijk romantisch verhaal, vol humor, over liefde, verlies en hoe niets voor altijd verborgen kan blijven. Perfect voor lezers van Erica James en Jojo Moyes. <BR><BR> Op de ochtend van haar vijfentwintigste verjaardag maakt Lily Harper de allerlaatste brief open van haar geliefde moeder, die stierf toen Lily acht was. Tot haar verrassing staat er meer in over haar moeders eerste en enige echte liefde. <BR><BR> Die dag ontmoet Lily ook de acteur Eddie Tessler. Lily is stiekem wel gevleid dat Eddie haar zo geweldig vindt, en ze voelt de vlinders fladderen. Maar waarom vindt ze het dan zo belangrijk wat Dan, haar grappige, stoere, knappe jeugdvriend, die altijd voor haar klaarstaat, ervan vindt?
ISBN:
9789024567324
Lees minder Lees meer
Meer informatie
ISBN9789024567324
AuteurJill Mansell
PublisherLuitingh Sijthoff
TaalNederlands
Product Form
Publicatiejaar2016
Schrijf uw eigen review
Recensie achterlatenLang leve de liefde
Uw waardering
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen