Kleine wonderen

Niet op voorraad
ISBN
9789044972450
7,99
Dit product is momenteel niet op voorraad
_ View the alternatives below
Productinformatie
Intens ontroerende roman, voor liefhebbers van Jojo Moyes en Kristin Hannah <br><br> Als opgroeiende zusjes waren Rose en Lily onafscheidelijk, maar in hun volwassen leven verwaterde het contact, omdat Lily niet kon omgaan met de veeleisende opvoeding van Rose’ autistische dochter. Wanneer Rose ernstig ziek wordt, moet Lily terugkeren naar de bloemkwekerij van de familie en moet ze de angst die haar wegdreef onder ogen gaan zien. <br><br> Kleine wonderen is geschreven met veel gevoel en begrip voor wat het betekent om ‘anders’ te zijn. Het is een roman over het belang van familie en over de bergen die mensen kunnen verzetten om hun geliefden te beschermen. <br><br> ‘Een overtuigende, liefdevolle roman over familie en toewijding.’ – NEW YORK JOURNAL OF BOOKS
ISBN:
9789044972450
Lees meer Lees minder
Meer informatie
AuteurStephanie Knipper
PublisherBruna Uitgevers B.V., A.W.
TaalNederlands
Soort boekEbook
Publicatiejaar2017
Schrijf uw eigen review
Recensie achterlatenKleine wonderen
Uw waardering
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen