Het zusje

Niet op voorraad
ISBN
9789044976113
4,99
Dit product is momenteel niet op voorraad
_ View the alternatives below
Productinformatie
<strong>'Ik heb iets vreselijks gedaan, Grace. Ik hoop dat je me kunt vergeven.'</strong><br><br> Grace is de dood van haar beste vriendin Charlie nooit te boven gekomen. Ze wordt achtervolgd door haar laatste woorden. Op zoek naar antwoorden opent ze een doos met persoonlijke aandenkens en brieven van Charlie. Daarna realiseert ze zich dat ze eigenlijk maar heel weinig wist van haar hartsvriendin.<br> Wanneer Grace op zoek gaat naar Charlies vader, komt ze in contact met Anna, die claimt het zusje van Charlie te zijn. Voor Grace voelt het algauw alsof Anna familie is, en door haar komst is het verlies van Charlie iets draaglijker.<br> Maar iets klopt er niet...<br><br> Voor de lezers van Paula Hawkins en Liane Moriarty<br>
ISBN:
9789044976113
Lees meer Lees minder
Meer informatie
AuteurLouise Jensen
PublisherA.W. Bruna
TaalNederlands
Soort boekEbook
Publicatiejaar2017
Schrijf uw eigen review
Recensie achterlatenHet zusje
Uw waardering
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen