Het lied van mij en jou

Bekijk alles van
ISBN
9789026144530
Productinformatie
‘Een lied van mij en jou’ van J.D. Barrett is een heerlijke roman voor lezers van Jill Mansell en Santa Montefiore.<br><br> Zoë werkt in een hospice, waar ze met haar harp de patiënten begeleidt, ook op hun laatste reis. Het is een baan waarin ze de vervulling vindt die in de rest van haar leven ontbreekt: ze heeft al vijf jaar een hopeloze relatie met een man die niet voor haar durft te kiezen, woont nog steeds in haar ouderlijk huis, en durft, sinds een paniekaanval op het podium, haar baan als concertharpist niet meer op te pakken. <br> Maar deze nieuwjaarsdag besluit ze het roer om te gooien. Terwijl haar beste vriendin (onvermoeibaar op zoek naar De Ware) en haar broer (hopeloos verliefd op iemand die zijn gevoelens niet beantwoordt) haar toejuichen vanaf de zijlijn, neemt Zoë het heft in eigen handen. Want het idee van een nieuw begin klinkt haar als muziek in de oren…<br><br> ‘Wat een prachtig boek. Mooi van stijl en met aansprekende personages. Een boek om in één ruk uit te lezen.’ Goodreads.com<br> ‘Deze roman van J.D. Barrett is een plezier om te lezen en smaakt naar meer! Weet precies de goede snaar te raken.’ Melbourne Times Weekly
ISBN:
9789026144530
Lees minder Lees meer
Meer informatie
ISBN9789026144530
AuteurJ.D. Barrett
PublisherDe Fontein
TaalNederlands
Product Form
Publicatiejaar2019
Schrijf uw eigen review
Recensie achterlatenHet lied van mij en jou
Uw waardering
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen