Het huis van je dromen

Bekijk alles van
ISBN
9789022582947
17,99
Op voorraad
Productinformatie

Samenvatting


Zou jij je droomhuis herkennen als je er recht voor stond? Een heerlijke feelgoodroman over een beeldschoon oud huis, voor de lezers van Katie Fforde en Jill Mansell Van de auteur van Echte liefde vind je in de boekhandel Hunter’s Moon is het perfecte huis in de meest schilderachtige omgeving die iemand zich maar zou kunnen wensen: in een dal naast een riviertje in de mooie, heuvelachtige streek de Cotswolds. Vijftig jaar lang werd het bewoond door de familie Willoughby, maar door onvoorziene omstandigheden moeten er nu nieuwe eigenaren voor worden gezocht. Belinda Baxter, de makelaar die het voormalige jachthuis onder haar hoede heeft, voelt zich tot diep in haar ziel aangetrokken tot het prachtige gebouw, en ze wil er heel graag het perfecte gezin voor vinden. Maar als door de verkoop oude geheimen aan het licht komen en Belinda wordt geconfronteerd met een dramatische geschiedenis over een familie die verscheurd wordt door meningsverschillen, zal ze ook eindelijk haar eigen verleden en haar gebroken hart onder ogen moeten zien… Over de boeken van Veronica Henry ‘Veronica Henry schrijft fantastisch.’ Jill Mansell ‘Heerlijke roman over liefde, verlangen, hoop en dromen.’ Woman and Home ‘Een fijn verhaal over liefde, compassie en veerkracht.’ The Sun ‘Heerlijk boek.’ Hebban.nl

ISBN:
9789022582947
Lees minder Lees meer
Meer informatie
ISBN9789022582947
AuteurVeronica Henry
PublisherBoekerij
TaalNederlands
Publicatiejaar2018
UitvoeringPaperback
Aantal bladzijdes352
Schrijf uw eigen review
Recensie achterlatenHet huis van je dromen
Uw waardering

Boeken top 10

Op zoek naar de meest populaire boeken van dit moment? Bekijk dan de boeken top 10.

Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen