Het geheugenboek

Bekijk alles van
ISBN
9789024574056
7,50
Op voorraad
Productinformatie
Ze zeggen dat ik alles zal vergeten. Dus schrijf ik om te herinneren…

Samenvatting


Het geheugenboek van Lara Avery is perfect voor fans van John Green, Jennifer Niven en Gayle Forman.Nu met GRATIS notitieboekje!De 17-jarige Sammie weet precies wat ze wil: met de hoogste cijfers haar eindexamen halen en het kleine plaatsje waar ze woont voorgoed de rug toekeren. Dan hoort ze dat ze een zeldzame ziekte heeft die haar herinneringen van haar zal stelen. En zo wordt het geheugenboek geboren. Sammie schrijft aan haar toekomstige zelf: over waar ze haar studieboeken opbergt, op wie ze verliefd is en wie haar hart heeft gebroken, en over haar oude jeugdvriend die er alles aan doet haar aan het lachen te maken, en haar tot het einde toe te steunen...Het geheugenboek van Lara Avery zal gegarandeerd je hart breken. Houd je zakdoekjes maar klaar!

ISBN:
9789024574056
Lees minder Lees meer
Meer informatie
ISBN9789024574056
AuteurLara Avery
PublisherLuitingh-Sijthoff B.V., Uitgeverij
TaalNederlands
Product FormHardcover
Publicatiejaar2017
Aantal bladzijdes384
Schrijf uw eigen review
Recensie achterlatenHet geheugenboek
Uw waardering
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen