Het geheim van Montmartre

Bekijk alles van
ISBN
9789401605533
Productinformatie
Op de heuvel tussen de geheimzinnige trappen, pittoreske huisjes en kunstenaars van Montmarte is er één plek waar Viola zich veilig voelt: het winkeltje van de zestigjarige Gisèle. Gisèle biedt haar een baan aan. Omringd door bloemen en kruiden lukt het Viola haar verdriet en onzekerheid even te vergeten. Gaandeweg weet ze haar kracht te hervinden. Als Viola de knappe, gevoelige Romain ontmoet, merkt ze dat ze nog niet klaar is voor een volgende stap. Lukt het haar om haar verleden een plek te geven en zich open te stellen voor een nieuwe, betoverende liefde? Het geheim van Montmartre is een ontroerende, hartverwarmende en romantische zomerroman, voor liefhebbers van Cristina Caboni en Santa Montefiore.

ISBN:
9789401605533
Lees minder Lees meer
Meer informatie
ISBN9789401605533
AuteurDonatella Rizzati
PublisherXander Uitgevers B.V.
TaalNederlands
Publicatiejaar2016
Schrijf uw eigen review
Recensie achterlatenHet geheim van Montmartre
Uw waardering

Boeken top 10

Op zoek naar de meest populaire boeken van dit moment? Bekijk dan de boeken top 10.

Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen