Het geheim van Montmartre

Niet op voorraad
ISBN
9789401605533
6,99
Productinformatie
Op de heuvel tussen de geheimzinnige trappen, pittoreske huisjes en kunstenaars van Montmarte is er één plek waar Viola zich veilig voelt: het winkeltje van de zestigjarige Gisèle. Gisèle biedt haar een baan aan. Omringd door bloemen en kruiden lukt het Viola haar verdriet en onzekerheid even te vergeten. Gaandeweg weet ze haar kracht te hervinden. Als Viola de knappe, gevoelige Romain ontmoet, merkt ze dat ze nog niet klaar is voor een volgende stap. Lukt het haar om haar verleden een plek te geven en zich open te stellen voor een nieuwe, betoverende liefde? Het geheim van Montmartre is een ontroerende, hartverwarmende en romantische zomerroman, voor liefhebbers van Cristina Caboni en Santa Montefiore.
ISBN:
9789401605533
Lees meer Lees minder
Meer informatie
AuteurDonatella Rizzati
PublisherXander Uitgevers B.V.
TaalNederlands
Soort boekEbook
Publicatiejaar2016
Schrijf uw eigen review
Recensie achterlatenHet geheim van Montmartre
Uw waardering
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen