Het begin van de rest van je leven

Bekijk alles van
ISBN
9789022587294
Productinformatie

Samenvatting


‘Heel herkenbaar, romantisch en heerlijk om de harde werkelijkheid even op afstand te houden.’ Sunday Mirror Voor de fans van Marian Keyes en Maeve Binchy Drie vrouwen vieren hun verjaardag op dezelfde dag, en dit jaar zijn het extra bijzondere dagen: ze worden dertig, veertig en vijftig. Maar de gebeurtenissen op de feestelijke dag luiden voor alle drie de vrouwen een wel heel bijzonder jaar in… Ginger brengt haar dertigste verjaardag niet door zoals ze van tevoren zo nauwkeurig had gepland. Als dit de eerste dag van haar nieuwe en vernieuwde leven moet zijn, waarom heeft ze dan het akelige idee dat ze afstevent op een totale ramp? Sam is eindelijk zwanger na jaren van proberen. Wanneer haar vruchtwater breekt op de ochtend van haar veertigste verjaardag, raakt ze in paniek: vergeet die bevalling, hoe wordt ze in godsnaam een goede moeder? Callie viert haar vijftigste verjaardag door een groot feest te organiseren bij haar thuis in Dublin. Halverwege het feest staat er iemand voor de deur die haar perfecte leven binnen stapt en het volkomen op zijn kop zet. De pers over de boeken van Cathy Kelly ‘Liefdevol, grappig en uit het leven gegrepen.’ Marian Keyes ‘Door dit soort boeken blijf ik een zwak houden voor Ierland en Ierse schrijfsters.’ Hebban.nl ‘Warm, geloofwaardig en intelligent: dit is fictie op zijn best.’ Heat Magazine

Biografie


Cathy Kelly was journaliste voordat ze romans begon te schrijven. Haar werk, geïnspireerd door de boeken van Maeve Binchy, wordt in meer dan vijftien landen uitgegeven. Ze woont in Wicklow, Ierland.

ISBN:
9789022587294
Lees minder Lees meer
Meer informatie
ISBN9789022587294
AuteurCathy Kelly
PublisherBoekerij
TaalNederlands
Publicatiejaar2019
UitvoeringPaperback
Aantal bladzijdes416
Schrijf uw eigen review
Recensie achterlatenHet begin van de rest van je leven
Uw waardering

Boeken top 10

Op zoek naar de meest populaire boeken van dit moment? Bekijk dan de boeken top 10.

Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen