Erica Falck und Patrik Hedström - Girl in the woods deel 10

Bekijk alles van
ISBN
9780008288600
Tijdelijk niet op voorraad - reserveer een exemplaar
Eerstvolgende uitleverdatum nog niet bekend.
9,95
Productinformatie

Samenvatting


No. 1 international bestseller and Swedish crime sensation Camilla Lackberg's new psychological thriller featuring Detective Patrik Hedstrom and Erica Falck - irresistible for fans of Stieg Larsson and Jo Nesbo.

ISBN:
9780008288600
Lees minder Lees meer
Meer informatie
ISBN9780008288600
Auteurcamilla lackberg
TaalEngels
Publicatiejaar2018
UitvoeringPaperback
Aantal bladzijdes592
Schrijf uw eigen review
Recensie achterlatenErica Falck und Patrik Hedström - Girl in the woods deel 10
Uw waardering

Boeken top 10

Op zoek naar de meest populaire boeken van dit moment? Bekijk dan de boeken top 10.

Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen