Een teken van jou

Bekijk alles van
ISBN
9789022593677
18,99
Op voorraad
Productinformatie
Meeslepende romantiek, voor de lezers van Cecelia Ahern, Jojo Moyes en Rosie WalshAls Clara’s grote liefde Ben plotseling overlijdt, stort haar wereld in. Het stel had zich net verloofd en in plaats van haar dagen te vullen met het plannen van hun toekomst, moet Clara zich nu voorbereiden op een leven zonder hem. Ben was altijd degene bij wie ze haar hart kon uitstorten en nog steeds stuurt Clara regelmatig berichtjes naar zijn nummer om haar dagelijkse beslommeringen te delen, herinneringen op te halen of Ben te vragen haar een teken te geven dat hij nog steeds bij haar is.Wat Clara niet weet is dat Bens telefoonnummer na verloop van tijd weer is vrijgegeven en dat haar berichten terechtkomen bij Sven, een journalist die geïntrigeerd is door de mysterieuze berichtjes en op zoek gaat naar de onbekende afzender.

ISBN:
9789022593677
Lees minder Lees meer
Meer informatie
ISBN9789022593677
AuteurSofie Cramer
PublisherBoekerij
TaalNederlands
Publicatiejaar2021
UitvoeringPaperback
Aantal bladzijdes240
Schrijf uw eigen review
Recensie achterlatenEen teken van jou
Uw waardering

Boeken top 10

Op zoek naar de meest populaire boeken van dit moment? Bekijk dan de boeken top 10.

Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen