Een olifant voor Karel de Grote

Bekijk alles van
ISBN
9789021024318
24,99
Op voorraad
Productinformatie

Samenvatting


Een olifant voor Karel de Grote is een meeslepend epos van de nieuwe meesterverteller Dirk Husemann. Hij heeft zich gebaseerd op een avontuurlijke trektocht die werd gemaakt in het jaar 802. Dit boek is een echt spannende en ruige historische roman, voor de liefhebbers van Ildefonso Falcones en Ken Follett. De jood Izak en zijn slaaf reizen vanuit de Oriënt naar Aken. Ze hebben een waterklok en een schaakspel bij zich, maar ze voeren ook een witte olifant mee: het vredesgeschenk van de kalief van Bagdad voor Karel de Grote. Iedereen die ze tegenkomen is doodsbang voor het monster uit de hel. In dezelfde tijd maken twee nonnen een voetreis naar de keizer; ze willen hem spreken omdat hun klooster is verwoest. Onderweg beleven de vrouwen ongelofelijke avonturen en lijden ze heftige ontberingen. Alle wegen naar Aken kruisen elkaar in de besneeuwde Alpen – maar niet iedereen zal het doel bereiken.

ISBN:
9789021024318
Lees minder Lees meer
Meer informatie
ISBN9789021024318
AuteurDirk Husemann
PublisherLuitingh Sijthoff
TaalNederlands
Publicatiejaar2019
UitvoeringPaperback
Aantal bladzijdes400
Schrijf uw eigen review
Recensie achterlatenEen olifant voor Karel de Grote
Uw waardering

Boeken top 10

Op zoek naar de meest populaire boeken van dit moment? Bekijk dan de boeken top 10.

Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen