De wilden - Een familiereünie deel 3

Bekijk alles van
ISBN
9789024574315
22,99
Op voorraad
Productinformatie
Een familiereünie van Sabri Louatah is het laatste deel van het familie-epos De wilden: een politieke thriller over een verscheurde familie in een verscheurd land. Eerder verschenen in deze serie De Franse bruiloft en Broers, vijanden.

Samenvatting


De Franse bruiloft van Sabri Louatah is een meeslepende familiegeschiedenis en politieke thriller in een. Het is het eerste deel van een serie. Een aanrader voor lezers van Stieg Larsson, Herman Koch en literaire series als van Elena Ferrante. Een zaterdag in mei. Frankrijk is in de greep van de aanstaande presidentsverkiezingen. Het wordt er een van historisch belang: de eerste kandidaat van Algerijnse komaf staat aan kop in de peilingen en de winst kan hem niet meer ontgaan. Die dag staat voor de familie Nerrouche in het teken van de bruiloft van neef Slim. Zoals altijd voorafgaand aan een huwelijk is er stress: is alles geregeld, blijft het weer goed, kan oma zitten, wat draagt de schoonfamilie? Er wordt gehaast, geruzied en begroet. Alleen de jonge Krim is er met zijn hoofd niet bij. Hij is getuige van de bruidegom, maar hij loopt de feestlocatie voortdurend in en uit. Krim is bevangen door een onrust die niemand begrijpt. Binnen een paar uur zullen de toekomst van een land en de toekomst van een familie op ongekende wijze botsen, en zal de wereld er voor altijd anders uitzien.

ISBN:
9789024574315
Lees minder Lees meer
Meer informatie
ISBN9789024574315
AuteurSabri Louatah
PublisherLuitingh Sijthoff
TaalNederlands
Publicatiejaar2018
UitvoeringHardcover
Aantal bladzijdes304
Schrijf uw eigen review
Recensie achterlatenDe wilden - Een familiereünie deel 3
Uw waardering

Boeken top 10

Op zoek naar de meest populaire boeken van dit moment? Bekijk dan de boeken top 10.

Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen