Een big vliegt uit

Bekijk alles van
ISBN
9789000377800
14,99
Op voorraad
Productinformatie
Hilarische graphic novel boordevol bizarre tekeningen en leuke woordgrappen voor kinderen vanaf 7 jaar Gary Yorkshire is een doorsnee, donzig roze varken dat dol is op lekkere sandwiches, videogames, modderbaden en rondhangen met zijn vrienden Carl de vis en Brooklyn de vleermuis. Tot hij op een dag door een radioactieve vleermuis gebeten wordt en krachten krijgt waar hij nooit van had kunnen dromen! Geïnspireerd door zijn eigen superheldenstrips besluit Gary dat hij zijn krachten voor het goede zal gebruiken en wordt hij – tromgeroffel – Batpig! Nu heeft hij alleen nog een goede Batpigslogan nodig, een elastisch kostuum dat zijn billen beter uit doet komen… en misschien wat advies over hoe je superschurken kunt verslaan? Batpig is een supergrappige graphic novel met een volhardende supervarkenheld die moedig vecht voor gerechtigheid… en tussendoor nog steeds modderbaden neemt en lekkere broodjes eet. Van de auteur van Knipoog, waarin Batpig ook een klein rolletje speeltHumoristische en originele graphic novel met een onvergetelijke held in de hoofdrolVoor fans van Dav Pilkeys Dogman en Kapitein onderbroek

ISBN:
9789000377800
Lees minder Lees meer
Meer informatie
ISBN9789000377800
AuteurRob Harrell
PublisherVan Holkema & Warendorf
TaalNederlands
Publicatiejaar2021
UitvoeringHardcover
Aantal bladzijdes240
Schrijf uw eigen review
Recensie achterlatenEen big vliegt uit
Uw waardering

Boeken top 10

Op zoek naar de meest populaire boeken van dit moment? Bekijk dan de boeken top 10.

Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen