Gina Harte - Dit heb je verdiend deel 4

Bekijk alles van
ISBN
9789022588260
17,99
Op voorraad
Productinformatie
Na het lovend ontvangen Stil maar verschijnt nu de tweede thriller met rechercheur Gina Harte in de hoofdrol.‘Een pageturner met een finale die je je nagels kost.’ Libelle over Stil maar, boek van de maand juniHet enige geluid in huis waren zijn voetstappen in de gang. Zodra hij het licht had aangeknipt, zag hij het bloedspoor over de vloer. Zijn hart begon te bonzen terwijl hij langs het bloed  naar de keuken sloop. ‘Melissa?’ Hij legde zijn oor tegen  de keukendeur.Melissa Sanderson leek het perfecte leven te hebben: een heerlijk gezin en een prachtig huis in een rustige buitenwijk. Nu is ze dood en vertoont haar gewurgde lichaam bewijs van eerdere verwondingen. De plaats delict doet detective Gina Harte terugdenken aan haar eigen inktzwarte verleden – en juist dat maakt haar vastbesloten de moordenaar te vinden. Is het Melissa’s echtgenoot, met zijn losse handjes? Haar door jaloezie verteerde minnaar? Of is er nóg iemand in het spel – iemand die Melissa al enige tijd in de gaten hield en die inmiddels zijn volgende slachtoffer in het vizier heeft? In de pers‘Een echte pageturner.’ Leidsch Dagblad‘Stil maar weet M.J. Arlidge en Robert Bryndza te evenaren. Zodra je de eerste zin leest, kun je het boek niet meer wegleggen.’ NBD Biblion‘Pageturner-spanning en uiteindelijk een finale die je je nagels kost. Deze nieuwe serie over detective Gina Harte is een aanrader voor fans van M.J. Arlidge en Robert Bryndza!’ Boekenleven.nl‘We kijken uit naar de volgende thriller met Gina Harte in de hoofdrol.’ Thrillzone.nl‘Een prachtig eerste deel van een serie – Carla Kovach maakt je direct nieuwsgierig naar hoe het verdergaat.’ ***** Chicklit.nl

ISBN:
9789022588260
Lees minder Lees meer
Meer informatie
ISBN9789022588260
AuteurCarla Kovach
PublisherBoekerij
TaalNederlands
Publicatiejaar2020
UitvoeringPaperback
Aantal bladzijdes320
Schrijf uw eigen review
Recensie achterlatenGina Harte - Dit heb je verdiend deel 4
Uw waardering

Boeken top 10

Op zoek naar de meest populaire boeken van dit moment? Bekijk dan de boeken top 10.

Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen