De vijfde brief

Bekijk alles van
ISBN
9789026143298
Productinformatie

Samenvatting


Nicola Moriarty schreef de feelgoodroman ‘De vijfde brief’(The Fifth Letter) Moriarty komt uit een schrijversfamilie; ook haar zussen Liane Moriarty en Jaclyn Moriarty staan regelmatig in de bestsellerlijsten. Al op de middelbare school waren Joni, Deb, Eden en Trina de beste vriendinnen. Ze deelden altijd alles – roddels, verliefdheden, geheimen. Maar sindsdien zijn hun levens elk een eigen richting op gegaan, en zelfs hun jaarlijkse weekje weg met z’n vieren voelt steeds meer als een verplichting. Dit jaar heeft Joni een plan: eindelijk weer eens écht naar elkaar luisteren. Elk van hen schrijft een brief, met daarin een geheim dat ze nog nooit met elkaar gedeeld hebben. De uitkomst maakt pijnlijk duidelijk dat ze elkaar lang niet zo goed kenden als ze dachten. Dan ontdekt Joni een vijfde brief, een brief waarin een van hen vertelt hoezeer ze een van haar vriendinnen háát om iets wat jaren geleden is gebeurd, en hoe vaak ze op het punt heeft gestaan haar iets aan te doen. Wie van hen heeft dit geschreven? En wie kan Joni nog vertrouwen?voor de fans van Jojo Moyes en Liane Moriarty‘Wie is de schrijver van de vijfde brief? Deze roman laat treffend zien hoe onbetrouwbaar zulke lange vriendschappen soms kunnen zijn.’ Publishers Weekly

ISBN:
9789026143298
Lees minder Lees meer
Meer informatie
ISBN9789026143298
AuteurNicola Moriarty
PublisherDe Fontein
TaalNederlands
Publicatiejaar2017
UitvoeringPaperback
Aantal bladzijdes304
Schrijf uw eigen review
Recensie achterlatenDe vijfde brief
Uw waardering

Boeken top 10

Op zoek naar de meest populaire boeken van dit moment? Bekijk dan de boeken top 10.

Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen