De sneeuwengel

Bekijk alles van
ISBN
9789022582015
15,00
Op voorraad
Productinformatie

Samenvatting


Een verboden liefde heeft gruwelijke consequenties Een spannende roman met een duister kantje, voor de lezers van Rosamund Lupton en Laura Lippman Cressida Felbridge is een graag geziene verschijning in de Londense high society in de jaren zestig. Ze is verloofd met een rijke man en haar invloedrijke vader wil haar voor haar huwelijk een portret geven. Op het moment dat Cressie de schilder Ralph Few ontmoet weet ze dat haar leven volledig zal veranderen. Zij en Ralph worden halsoverkop verliefd, maar Ralph is nog steeds getrouwd. En zijn manipulatieve vrouw is niet van plan hem zomaar te laten gaan. Decennia later staat Emily Conway op het punt alles te verliezen wat ze liefheeft. Will, haar man en vader van haar kinderen, is door een onbetrouwbare zakenpartner volkomen bankroet, ze zijn alles kwijt. In zijn wanhoop rijdt hij met Emily in de auto van een klif. Pas als Emily volledig is hersteld wordt ze op de hoogte gebracht van een mysterieuze erfenis: een haar onbekende vrouw heeft haar een huis op een groot landgoed nagelaten. Is dit huis Emily’s kans op een nieuwe start, of zijn de geheimen van het landgoed te groot om het hoofd te kunnen bieden? De pers over de boeken van Lulu Taylor ‘Een van de beste titels die dit najaar is verschenen.’ No. 1 Magazine ‘Een geweldig goede, ontspannende thriller, een cadeautje!’ Daily Mirror ‘Een heerlijk sfeervol boek dat leest als een trein.’ The Daily Mail ‘Prachtig geschreven. Ga het lezen en geef je eraan over.’ Closer

ISBN:
9789022582015
Lees minder Lees meer
Meer informatie
ISBN9789022582015
AuteurLulu Taylor
PublisherBoekerij
TaalNederlands
Publicatiejaar2017
UitvoeringPaperback
Aantal bladzijdes416
Schrijf uw eigen review
Recensie achterlatenDe sneeuwengel
Uw waardering

Boeken top 10

Op zoek naar de meest populaire boeken van dit moment? Bekijk dan de boeken top 10.

Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen