De nieuwe collega

Bekijk alles van
ISBN
9789022585221
Productinformatie

Samenvatting


Psychologische thriller van wereldformaat, voor liefhebbers van Rosamund Luptons Zusje, Ruth Wares In een donker, donker bos en Gillian Flynns Gone Girl Je collega’s zie je elke dag op kantoor, maar hoe goed ken je ze eigenlijk? Amira, Sarah, Paula, Ewan en Charlie zijn al jaren collega’s. Iedereen weet van elkaar hoe ze hun koffie drinken, hoe het er thuis in de slaapkamer aan toegaat en wie nachten niet slaapt door zieke kinderen. Door de komst van hun nieuwe baas wordt hun routine flink opgeschud. Opeens hangt er een totaal andere sfeer op de zaak en is niemand meer te vertrouwen. Wie heeft stiekem een grondige hekel aan iedereen? Wie saboteert de boel? Wie heeft een wel heel donker verleden? En wie is er in staat tot moord? De pers over de boeken van Tammy Cohen: ‘Het is van essentieel belang om deze thriller in handen te krijgen.’ Closer ‘Verfrissende en slimme psychologische thriller vol foute personages die je met liefde gaat haten.’ Clare Mackintosh, auteur van Mea culpa ‘Je vliegt door de bladzijden, die bulken van de sterke personages en geloofwaardige relaties. Niet weg te leggen!’ Candis ‘Ronduit angstaanjagend.’ Ruth Ware ‘Verplicht leesvoer. De spanning blijft maar groeien naarmate het verhaal zich van drama tot ijzingwekkende thriller ontpopt.’ Essentials

ISBN:
9789022585221
Lees minder Lees meer
Meer informatie
ISBN9789022585221
AuteurTammy Cohen
PublisherBoekerij
TaalNederlands
Publicatiejaar2019
UitvoeringPaperback
Aantal bladzijdes352
Schrijf uw eigen review
Recensie achterlatenDe nieuwe collega
Uw waardering

Boeken top 10

Op zoek naar de meest populaire boeken van dit moment? Bekijk dan de boeken top 10.

Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen