Magiër - De laatste magiër deel 1

Bekijk alles van
ISBN
9789022582879
Tijdelijk niet op voorraad - reserveer een exemplaar
Eerstvolgende uitleverdatum nog niet bekend.
19,99
Productinformatie

Samenvatting


Spannende fantasy die historie, mysterie, magie, tijdreizen en een vleugje romantiek combineert – voor de lezers van Michael Scott en Christopher Paolini In New York is magie allesbehalve uitgestorven. De Mageus – de laatsten die nog magische krachten hebben – leven in de schaduwen en verbergen wie ze zijn. Als ze Manhattan verlaten, verliezen ze hun krachten en worden ze voor altijd gevangen gehouden op het eiland. Soms overleven ze het niet... Esta is een getalenteerde dief, opgeleid om magische kunstvoorwerpen te stelen van de sinistere Orde. Met haar aangeboren talent om de tijd te manipuleren, kan Esta deze kostbare voorwerpen laten verdwijnen voordat de Orde zelfs maar beseft dat ze er is. Haar training bereidde haar voor op het ultieme doel: terugreizen in de tijd om een eeuwenoud boek te stelen dat de geheimen van de Orde bevat, voordat het vernietigd wordt en de Mageus een hopeloze toekomst tegemoet gaan. De pers over De laatste magiër ‘Een dik boek met een knaller van een einde: mis deze geweldige serie-opener niet.’ Kirkus Reviews ‘Dit boek verliest op geen enkel moment urgentie en lezers zullen met spijt de laatste pagina omslaan. Maxwells aandacht voor detail maakt het verhaal en het tijdsbeeld zo levendig.’ BCCB ‘De laatste magiër is een mix van historische fictie, romantiek, fantasy en magie. Het verhaal heeft een uitstekend plot met veel actie. Esta is een slimme en pittige vrouwelijke hoofdpersoon van wie alle lezers zullen gaan houden.’ Booklist ‘Maxwell bouwt haar wereld zorgvuldig op.’ Publishers Weekly

Biografie


Lisa Maxwell groeide op in Ohio, Amerika, en studeerde Engels. Ze heeft gewerkt als leraar, wetenschapper, boekverkoper, redacteur en schrijver. Inmiddels heeft ze meerdere fantasyboeken op haar naam staan. Ze woont met haar man en twee kinderen in de buurt van Washington.

ISBN:
9789022582879
Lees minder Lees meer
Meer informatie
ISBN9789022582879
AuteurLisa Maxwell
PublisherBoekerij
TaalNederlands
Publicatiejaar2018
UitvoeringPaperback
Aantal bladzijdes528
Schrijf uw eigen review
Recensie achterlatenMagiër - De laatste magiër deel 1
Uw waardering

Boeken top 10

Op zoek naar de meest populaire boeken van dit moment? Bekijk dan de boeken top 10.

Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen