De jachtpartij

Bekijk alles van
ISBN
9789022591635
Productinformatie
‘Waanzinnig!’ A.J. Finn, bestsellerauteur van De vrouw in het raam Agatha Christie meets Ruth Ware in deze zenuwslopende thriller waarin je niemand kunt vertrouwen, voor de fans van Gillian Flynn en Paula Hawkins Oudejaarsavond. Een villa in de Schotse wildernis. Negen oude vrienden checken in, maar één van hen zal de nacht niet overleven Negen vrienden vieren oudejaarsavond in een idyllische villa in de Schotse Hooglanden. Het lijkt de perfecte plek om hun gehaaste Londense leven achter zich te laten en van elkaars gezelschap te genieten. Het ontbreekt de vrienden aan niets: ze hebben een prachtig uitzicht, een knappend haardvuur, een provisiekast vol eten en liters champagne. Maar wat ze ook hebben is geheimen voor elkaar, langgekoesterde jaloezie en bergen opgekropte woede. Terwijl de sneeuw buiten valt, wordt de spanning in de villa ondraaglijk. Als de lucht op nieuwjaarsdag opklaart is een van de gasten dood. En één van de anderen is de moordenaar. Maar wie? In de pers‘Foley heeft oog voor detail en weet de spanning heel slim op te bouwen.’ The Guardian ‘Een spannend, perfect getimed moordmysterie.’ People ‘Foley weet hoe je een mysterie ontvouwt. Een heerlijk spannend verhaal voor een lange winteravond.’ Publishers Weekly ‘De epische, sfeervolle locatie en realis-tische personages maken dit tot een frisse, moderne versie van de klassieke whodunit.’ Grazia

ISBN:
9789022591635
Lees minder Lees meer
Meer informatie
ISBN9789022591635
AuteurLucy Foley
PublisherBoekerij
TaalNederlands
Publicatiejaar2020
UitvoeringPaperback
Aantal bladzijdes352
Schrijf uw eigen review
Recensie achterlatenDe jachtpartij
Uw waardering

Boeken top 10

Op zoek naar de meest populaire boeken van dit moment? Bekijk dan de boeken top 10.

Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen