Familie Bridgerton - De hand van de gravin deel 5

Bekijk alles van
ISBN
9789022590898
Productinformatie
Acht boeken – acht broers en zussen – acht hartstochtelijke liefdesVoor de fans van Downton Abbey en BelgraviaEloise Bridgerton is achtentwintig en nog altijd ongehuwd. In de negentiende-eeuwse high society maakt haar dat al bijna een oude vrijster. Uit medelijden vraagt weduwnaar Sir Phillip de ‘onhuwbare’ vrouw ten huwelijk. Maar als hij Eloise eenmaal ontmoet en erachter komt hoe slim en aantrekkelijk ze is, vreest Phillip dat hij meer reden heeft om naar haar te verlangen dan zij naar hem.In de pers‘Een vlot boek over het leven in de negentiende-eeuwse Engelse upper class, vol romantiek en sterke vrouwen.’ **** Hebban.nl‘Quinn heeft je volledig in haar ban. Ze schrijft vlot, humoristisch en met aandacht voor detail. Dit is een heerlijke roman om bij weg te dromen.’ **** Chicklit.nl‘Een fijne guilty pleasure die je niet weg kunt leggen. You want this!’ Favoritez

ISBN:
9789022590898
Lees minder Lees meer
Meer informatie
ISBN9789022590898
AuteurJulia Quinn
PublisherBoekerij
TaalNederlands
Publicatiejaar2021
UitvoeringPaperback
Aantal bladzijdes464
Schrijf uw eigen review
Recensie achterlatenFamilie Bridgerton - De hand van de gravin deel 5
Uw waardering

Boeken top 10

Op zoek naar de meest populaire boeken van dit moment? Bekijk dan de boeken top 10.

Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen