De gastenlijst

Bekijk alles van
ISBN
9789022591765
Productinformatie
De razend spannende opvolger van De jachtpartij, voor de fans van Agatha Christie, Ruth Ware en Liane Moriarty‘De gastenlijst zette me tot het einde toe op het verkeerde been. Een klassieke whodunit en briljante psychologische thriller in één.’ Kate MosseDertien gasten. Eén lijk.Jules en Will kunnen hun geluk niet op. Eindelijk is het zover: hun bruiloft op een schitterend eiland voor de Ierse kust. Terwijl de laatste voorbereidingen worden getroffen en de gasten langzaam binnendruppelen, breekt buiten een storm los. Niemand kan nog van het eiland af. Oud zeer steekt de kop op, lang vergeten vetes worden uitgevochten en de stemming op het eiland wordt alsmaar grimmiger. Maar niemand kon vermoeden dat één van de gasten in staat was tot moord.Iedereen heeft geheimen. Iedereen heeft een motief. Eén van hen zal het eiland niet levend verlaten. Maar wie?In de pers‘Ik had niet verwacht dat Foley een nóg beter boek zou schrijven dan De jachtpartij, maar zie hier! De gastenlijst is adembenemend.’ Alex Michaelides, bestsellerauteur van De stille patiënt‘Een ijzersterke, meeslepende thriller die je in een ruk wilt uitlezen. Ik hoop dat Foley nog meer thrillers gaat schrijven die net zo goed zijn als De jachtpartij.’ Hebban.nl‘Cluedo in boekvorm.’ LINDA.‘Spannend en origineel.’ Trouw

ISBN:
9789022591765
Lees minder Lees meer
Meer informatie
ISBN9789022591765
AuteurLucy Foley
PublisherBoekerij
TaalNederlands
Publicatiejaar2020
UitvoeringPaperback
Aantal bladzijdes352
Schrijf uw eigen review
Recensie achterlatenDe gastenlijst
Uw waardering

Boeken top 10

Op zoek naar de meest populaire boeken van dit moment? Bekijk dan de boeken top 10.

Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen