De dochters van Fontana

Bekijk alles van
ISBN
9789022586662
Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar
Verwacht vanaf: 05-03-2020
19,99
Productinformatie

Samenvatting


Voor de lezers van Marian Keyes en Nicholas Sparks   ‘Een schitterend, ontroerend verhaal dat ons eraan herinnert alles uit het leven te halen.’ Cecelia Ahern, auteur van PS Ik hou van je De bijna tachtigjarige Paulina Fontana, bij iedereen bekend als Poppy, neemt haar achternichtjes Emilia en Lucy mee naar de Amalfi-kust om haar geboorteplaats te bezoeken. Eenmaal in Italië aangekomen zegt Poppy dat ze zeker weet dat ze op de trappen van de kathedraal van Ravello eindelijk de liefde van haar leven zal ontmoeten, en daarmee ‘de vloek van de familie Fontana’ zal doorbreken.   Tweehonderd jaar geleden zou Filomena Fontana een vloek hebben uitgesproken: geen enkele tweede dochter van de -Fontana-familie zou ooit nog haar grote liefde kunnen vinden. En inderdaad is sindsdien geen enkele tweede dochter heel gelukkig geweest in de liefde.   Tijdens hun reis vertelt Poppy de nichtjes steeds meer verhalen over hun lange, rijke familiegeschiedenis, goed bewaarde geheimen en verboden liefdes. Emilia en Lucy, net als Poppy allebei tweede dochters, raken langzaam in de ban van het betoverende Italië en beginnen voorzichtig te dromen over wat ze tot dan toe voor onmogelijk hadden gehouden. Zal de liefde hen dan toch weten te vinden?

ISBN:
9789022586662
Lees minder Lees meer
Meer informatie
ISBN9789022586662
AuteurLori Nelson Spielman
PublisherMeulenhoff Boekerij B.V.
TaalNederlands
Product FormPaperback
Publicatiejaar2020
Aantal bladzijdes400
Schrijf uw eigen review
Recensie achterlatenDe dochters van Fontana
Uw waardering
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen