De dochter van de klokkenmaker

Bekijk alles van
ISBN
9789022572573
21,99
Op voorraad
Productinformatie

Samenvatting


Eindelijk weer een nieuw boek van de auteur van Aan de rand van het meer Voor de lezers van Santa Montefiore en Kristin Hannah Een groep jonge, veelbelovende kunstenaars onder leiding van de charismatische Edward Radcliffe, neemt in de -zomer van 1862 haar intrek in een prachtig landhuis aan de oever van de Theems in Oxfordshire. Ze zijn van plan zich een zomer lang onder te dompelen in creativiteit en inspiratie. Maar aan het eind van die zomer is een van hen dood, een van hen verdwenen en een onbetaalbaar erfstuk gestolen. Meer dan honderdvijftig jaar later vindt Elodie Winslow een leren tas met daarin de foto van een mooie jonge vrouw in victoriaanse kleding, en een tekening van een prachtig huis in de bocht van een rivier. Elodie herkent het huis van een sprookje dat haar moeder haar altijd vertelde toen ze klein was, maar haar oom, haar enige nog levende familielid, wil niets zeggen als hij de foto van de vrouw ziet. Wat is er al die jaren geleden gebeurd in dat schitterende huis? En waarom voelt Elodie zich zo geroepen het mysterie te ontrafelen? De pers over de boeken van Kate Morton ‘Een spannend en boeiend verhaal, vol mysteries.’ NBD Biblion ‘Het is een zeer ontroerend en aangrijpend verhaal.’ Hebban.nl ‘Een boek om ’s nachts bij kaarslicht te verslinden.’ Boek

Biografie


Kate Morton (1976) is geboren in Australië. Ze studeerde Engelse literatuur aan de Universiteit van Queensland en woont met haar gezin in Brisbane. Ze debuteerde met de de roman Het geheim van de zusters daarna verschenen De vergeten tuin en De vergeten brief.

ISBN:
9789022572573
Lees minder Lees meer
Meer informatie
ISBN9789022572573
AuteurKate Morton
PublisherBoekerij
TaalNederlands
Publicatiejaar2018
UitvoeringPaperback
Aantal bladzijdes544
Schrijf uw eigen review
Recensie achterlatenDe dochter van de klokkenmaker
Uw waardering
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen