Close-up

Bekijk alles van
ISBN
9781849160919
Tijdelijk niet op voorraad - reserveer een exemplaar
Eerstvolgende uitleverdatum nog niet bekend.
11,95
Productinformatie
A captivating psychological thriller, perfect for fans of Behind Closed Doors and The Girl Before.

ISBN:
9781849160919
Lees minder Lees meer
Meer informatie
ISBN9781849160919
Auteuresther verhoef
TaalEngels
Publicatiejaar2010
UitvoeringPaperback
Aantal bladzijdes1
Schrijf uw eigen review
Recensie achterlatenClose-up
Uw waardering

Boeken top 10

Op zoek naar de meest populaire boeken van dit moment? Bekijk dan de boeken top 10.

Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen