Blijf rustig

Op voorraad
ISBN
9789024576944
20,99
Productinformatie
Blijf rustig van Maile Meloy is een ijzersterke, psychologische thriller over de nachtmerrie van iedere ouder: wat als je kind opeens verdwijnt? Voor de liefhebbers van Paula Hawkins en Ruth Ware. In een opwelling besluiten Liv en Nora met hun gezinnen op een cruise naar de Cariben te gaan. De vakantie begint perfect: iedereen geniet van de luxe op het schip en van het mooie weer. Maar tijdens een stop in Costa Rica gaat het mis. De mannen gaan golfen, de vrouwen naar het strand met de kinderen. Liv doezelt wat in de zon en Nora flirt met de gids. En opeens zijn de kinderen weg… Een familiecrisis in een warm vakantieland die genadeloos onder je huid kruipt. Wat zou jij doen? Meloy combineert een uitzonderlijk schrijfniveau met een commerciële plot die klinkt als een klok. Niet weg te leggen!
ISBN:
9789024576944
Lees meer Lees minder
Meer informatie
AuthorMaile Meloy
PublisherLuitingh Sijthoff
LanguageNederlands
Binding MethodPaperback
Year of Publication2017
Schrijf uw eigen review
Recensie achterlatenBlijf rustig
Uw waardering
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen