Besties voor altijd

Bekijk alles van
ISBN
9789000371976
14,99
Op voorraad
Productinformatie
Besties in de brugklas – vrolijke verhalen over echte meidendingen OMG! Wat moet je doen als je bestie in de paskamer van een superdure winkel uit haar jurk knapt? Als ze haar moeder een beautymasker van boetseerklei geeft? Of als ze haar geheime aanbidder ontmaskert en hij totáál niet blijkt te zijn wie ze hoopte? Teddie en Maud zijn besties. Maud kan gewoon lopen, maar Teddie niet. Ze heeft haar rolstoel de Tedmobile genoemd, naar de Batmobile van Batman, want ze is gek op actiefilms. Voor Maud en Teddie is de Tedmobile de gewoonste zaak van de wereld. Net als zo veel meiden gaan ze samen shoppen, dansen, schaatsen, babysitten en lachen ze heel wat af. Besties voor altijd is een heerlijk meidenavontuur voor echte Tina-girls én voor de fans van Niki Smit, Manon Sikkel en Maren Stoffels! 'Alle verhalen zijn vrolijk en fris. Een lekker feelgoodboek over twee gewone giebelende meiden, met verhalen over school, leuke uitjes, verliefdheid en natuurlijk een fantastische vriendschap!' Leesbevordering in de klas 'Fijne verhalen over een bijzondere vriendschap, boordevol herkenning. Ook geschikt voor minder gretige lezers.' NBD Biblion

ISBN:
9789000371976
Lees minder Lees meer
Meer informatie
ISBN9789000371976
AuteurMirjam Mous
PublisherVan Holkema & Warendorf
TaalNederlands
Publicatiejaar2020
UitvoeringHardcover
Aantal bladzijdes304
Schrijf uw eigen review
Recensie achterlatenBesties voor altijd
Uw waardering

Boeken top 10

Op zoek naar de meest populaire boeken van dit moment? Bekijk dan de boeken top 10.

Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen