• Home
  • / Feeling Good 13 (5-in-1) - Wendy Etherington

Feeling Good 13 (5-in-1)

Stapel op jou; Komen mannen van Mars; Meer dan verliefd; Helemaal weg van jou; Venus, hoe kon je 

Auteur: Wendy Etherington, Candy Halliday, Molly O'Keefe, Carol Finch

Nederlands - eBook (EPUB)

677 pagina's  |  HarperCollins  |  augustus 2017

Deel dit artikel


Direct te downloaden

Prijs: € 14,99

Geen bezorgkosten

In winkelwagen Toevoegen verlanglijstje

BESCHRIJVING

Vijf vrolijke, hartverwarmende feelgoodverhalen in n bundel! Voor fans van Jill Mansell, Sophie Kinsella en Jojo Moyes - en voor iedereen die graag eigentijdse boeken voor vrouwen leest. (1) STAPEL OP JOU - Wat doet een vaatje buskruit in een brandweerkazerne? Normaal gesproken liggen mannen binnen enkele tellen aan de in modieuze pumps gestoken voeten van binnenhuisarchitecte Monica O'Malley, dus wat mankeert brandweercommandant Ben Kimball? Hm, misschien moet ze haar sexy outfits eens verruilen voor keurige mantelpakjes... De vlammen slaan Ben zo onderhand uit. Die rokjes van Monica zijn echt onmogelijk kort! Alleen wil het er bij hem niet in dat zij iets zou willen met een weinig spannende man als hij. Hm, als hij eens wat mousse in zijn haar deed en met een sportwagen kwam voorrijden... (2) KOMEN MANNEN VAN MARS? - Bijna had Maddie Morgan hem te pakken, die zeldzame vlinder die haar carrire als insectendeskundige naar grotere hoogten zou hebben getild. Maar de enige die naar grotere hoogten wordt getild, is zijzelf. Door luchtmachtkapitein Brad Hawkins, in zijn supergeheime spionagehelikopter! Dan had ze maar niet over het hek van zijn net zo geheime legerbasis moeten klimmen, vindt hij. Als Maddies zus, ooggetuige van het hele spektakel, dan k nog eens aan de haastig toegesnelde pers vertelt dat Maddie door aliens is ontvoerd, is het feest compleet. De supergeheime helikopter zal in het supergeheim moeten worden ontmanteld, en dat betekent dat Maddie drie dagen lang tot de sexy Brad veroordeeld is... (3) MEER DAN VERLIEFD - Alyssa en Mark zijn beste vrienden. Eigenlijk is Alyssa al jaren heimelijk verliefd op Mark, maar dat heeft ze tot nu toe op succesvolle wijze weten te negeren. Ze is er namelijk van overtuigd dat het nooit wederzijds kan zijn. Maar wanneer Hollywoodster Dirk Mason bij Mark cowboylessen komt volgen voor zijn volgende film, blijken de verhoudingen toch een tikje anders te liggen... Net als iedereen valt Alyssa volledig in katzwijm voor de bloedmooie acteur, en tot Marks ontsteltenis wordt hij verteerd door jaloezie. Er zit maar n ding op: zich in de competitie mengen en alles in de strijd gooien om het hart van zijn beste vriendin te veroveren! (4) HELEMAAL WEG VAN JOU - Al wekenlang zit Mackenzie Shafer, de dochter van een bedreigde ambassadeur, opgescheept met haar afstandelijke bodyguard, Gage Ryder - die toevallig ook haar grote jeugdliefde is. Verdorie, die man is nog net zo'n ijspegel als eerst, en wat ze ook doet, hij geeft geen krimp! Ze wordt er gewoon gek van! Dreiging van een stel zware criminelen of niet, ze besluit dat ze geen seconde langer in het gezelschap van haar koele beschermer wil verkeren en knijpt ertussenuit. Wat toch niet zo'n slimme zet blijkt te zijn... (5) VENUS, HOE KON JE? - Nadat Zack Callahan haar voor het altaar liet staan, wilde Mary Beth Morgan hem nooit meer zien. En dankzij het uitgebreide roddelcircuit heeft ze al zes jaar lang kunnen voorkomen dat ze tegelijkertijd met hem in hun geboortestadje verschijnt. Maar nu ze terugkeert voor een schoolrenie, heeft hij de moed haar tch onder ogen te komen. Opeens wil hij vrede met haar sluiten. Erger nog, hij wil haar terugwinnen! Alsof dat een optie is. Nee, al gaat hij ondersteboven aan de brug hangen, geld uitdelen op straat of zijn tent opslaan in haar tuin, ze zal nt bezwijken. Nooit. Echt niet... Deze boeken zijn ook los verkrijgbaar.

MEDIA

DETAILS

Auteur(s)Wendy EtheringtonCandy HallidayMolly O'KeefeCarol Finch
VertalerLydia Meeder, Titia van Schaik, Alexandra Nagelkerke, Leonie van Welie, Jeannet Dekker
Soort boek eBook, 677 pagina's
Bestandstype EPUB
Uitgever HarperCollins , Verschijningsjaar: 2017
ISBN-13 9789402754650
ISBN-10 9402754652
Taal Nederlands

JE VINDT DIT BOEK IN:

Categorieën Literatuur  >  Romans
Literatuur  >  Romantische boeken
De vier beloften van AKO:


1. Niet goed, geld terug

2. Bezorging waar jij dat wilt: thuis, op werk of in een filiaal

3. Veilig betalen met onder andere:
   

4. Snelle bezorging:



Vragen?
Neem contact met ons op!
Geen artikel  € 0,00
Laden...