• Home
  • / Feeling Good 12 (3-in-1) - Dorien Kelly

Feeling Good 12 (3-in-1)

Als de wilde rozen bloeien ; Dromen in de zomerzon ; Onder de mesquiteboom 

Auteur: Dorien Kelly, Samantha Connelly, Delores Fossen

Nederlands - eBook (EPUB)

426 pagina's  |  HarperCollins  |  augustus 2017

Deel dit artikel


Direct te downloaden

Prijs: € 9,99

Geen bezorgkosten

In winkelwagen Toevoegen verlanglijstje

BESCHRIJVING

Drie vrolijke, hartverwarmende feelgoodverhalen in n bundel! Voor fans van Jill Mansell, Sophie Kinsella en Jojo Moyes - en voor iedereen die graag eigentijdse boeken voor vrouwen leest. (1) ALS DE WILDE ROZEN BLOEIEN - Hallie Brewer kan ze niet meer hren, al die verhalen over wat ze als kind allemaal verkeerd heeft gedaan. Als je de - uiteraard enorm overdrijvende - inwoners van het stadje Sandy Bend moet geloven, staat haar naam garant voor ongelukken! Niet voor niets is ze naar de andere kant van het land verhuisd. En natuurlijk ook om zo ver mogelijk bij Steve Whitman weg te komen, haar wiskundeleraar, op wie ze zo ontzettend verliefd was. Maar nu is ze terug - voor heel even. Lang genoeg om zeker te weten dat ze zo snel mogelijk weer weg moet. En lang genoeg om opnieuw tot over haar oren verliefd te worden op Steve... (2) DROMEN IN DE ZOMERZON - Schoendesigner C.J. Mathews lijkt een droomleven te leiden: ze heeft een appartement in New York City, een succesvol bedrijf en fantastische vrienden. Toch ontbreekt er iets. Een man hoeft ze niet per se, maar ze wil wel heel graag een kindje. Dus vraagt ze met knikkende knien aan haar goede vriend Jack Harding of hij misschien de vader zou willen zijn. Tot haar vreugde zegt hij ja, maar dan beginnen de problemen pas. Want hij wil haar alleen maar op de ouderwetse manier zwanger maken! Dat daar meer van kan komen dan alleen een baby, beseffen ze dan nog niet... (3) ONDER DE MESQUITEBOOM - Rayanne Garrett gelooft haar ogen niet. Daar zit Rios McKay, aan hr bureau bij de politie in New York. Elf jaar geleden liet hij haar zitten tijdens een veelbelovend avondje, en als het aan hem had gelegen, zat ze nu nog op hem te wachten. Ze voelt zich bepaald niet milder gestemd als blijkt waarom Rios - die inmiddels sheriff is in hun geboorteplaats in Texas - haar met een bezoek vereert. Hij heeft namelijk haar enige familielid, tante Evie, gearresteerd. Rayanne is vastbesloten alles te doen om haar tante uit het gevang te krijgen, zelfs als dat betekent dat ze moet samenwerken met die verdraaide, belachelijk aantrekkelijke sheriff. Rios heeft zo zijn eigen problemen. Uit alle macht probeert hij de voogdij over zijn dochtertje, Mattie, te krijgen, die nu is toegewezen aan de vader van zijn overleden vrouw. Dan moet hij alleen wel zijn imago van rokkenjager zien kwijt te raken. Een huwelijk zou daarbij enorm helpen, maar waar vindt hij zo snel een geschikte vrouw? Nou, daar weet tante Evie het antwoord wel op! Niet voor niets heeft ze ervoor gezorgd dat haar nichtje Rayanne naar Texas komt... Deze boeken zijn ook los verkrijgbaar.

MEDIA

DETAILS

Auteur(s)Dorien KellySamantha ConnellyDelores Fossen
VertalerCanisia Campo, Anne-Marie Martens, Daphne Duyster
Soort boek eBook, 426 pagina's
Bestandstype EPUB
Uitgever HarperCollins , Verschijningsjaar: 2017
ISBN-13 9789402754643
ISBN-10 9402754644
Taal Nederlands

JE VINDT DIT BOEK IN:

Categorieën Literatuur  >  Romans
Literatuur  >  Romantische boeken
Themashops Themashops  >  Onder de 10 euro
De vier beloften van AKO:


1. Niet goed, geld terug

2. Bezorging waar jij dat wilt: thuis, op werk of in een filiaal

3. Veilig betalen met onder andere:
   

4. Snelle bezorging:



Vragen?
Neem contact met ons op!
Geen artikel  € 0,00
Laden...