• Home
  • / Feeling good 6 (3-in-1) - Lynda Curnyn

Feeling good 6 (3-in-1)

Mag ik deze houden? ; Even overnieuw ; Nu of nooit 

Auteur: Lynda Curnyn, Laura Caldwell, Lee Nichols

Nederlands - eBook (EPUB)

777 pagina's  |  HarperCollins  |  juni 2017

Deel dit artikel


Direct te downloaden

Prijs: € 12,99

Geen bezorgkosten

In winkelwagen Toevoegen verlanglijstje

BESCHRIJVING

Drie vrolijke, hartverwarmende feelgoodverhalen in n bundel! Voor fans van Jill Mansell, Sophie Kinsella en Jojo Moyes - en voor iedereen die graag eigentijdse boeken voor vrouwen leest. (1) MAG IK DEZE HOUDEN? - Ken je die types? Van die mannen die best iets met je willen, een maandje of twee, drie, en je dan zomaar aan de kant zetten en zes weken later opeens gaan trouwen met Miss Perfect? Ja? Welkom! Je bent nu officieel lid van de Vereniging Tegen Klemmende Dekseltjes. Graag een warm applaus voor onze gastvrouw: Angie DiFranco! Want Angie heeft niet n, niet twee, maar dr getrouwde exen. Eentje... ach, dat gebeurt iedereen wel eens. Twee... ok, kan voorkomen. Maar drie? Dan is er iets mis, toch? Angie is in elk geval bang van wel. Angies vriendin Michelle legt uit: 'Je bent de hele tijd bezig een potje open te krijgen, en er komt gewoon geen beweging in. En de volgende aan wie je het geeft, draait het dekseltje er zo af, zonder enige moeite! Nou, daar gaan we dus iets mee doen. Ga je mee?' (2) EVEN OVERNIEUW - Vijf maanden. Weg! Kelly McGraw kan zich er niets meer van herinneren. En dat terwijl er toch dramatische dingen zijn gebeurd: haar vriend heeft hun relatie beindigd, en ze is ontslagen. Bovendien schijnt ze ook nog haar droomhuis te hebben verkocht. Omdat ze ergens moet beginnen, neemt ze voor het gemak maar aan dat stress de oorzaak is van haar geheugenverlies. Ze gaat in therapie en besluit haar leven voortaan vorm te geven zoals zij dat wil. Uitgaan met haar ex? Moet kunnen. Een stage bij een knappe maar omstreden fotograaf? Precies wat ze nodig heeft. Een onenightstand? Was ooit tegen haar principes, maar nu wil ze alles een keer proberen. Want waarom zou ze niet met een schone lei beginnen? Ze kan alles doen wat ze maar wil! Nu moet ze alleen nog zien te ontdekken wt ze dan precies allemaal wil. (3) NU OF NOOIT - Het enige waarin Elle Medina hl erg goed is, is shoppen... met de creditcard van haar vriendje. Helaas blijkt deze goudmijn ineens getrouwd te zijn, dus zit er voor haar niets anders op dan haar dertien koffers te pakken en in te trekken bij haar vriendin Maya, in zonnig Santa Barbara. Vastbesloten nu echt iets van haar leven te maken, neemt Elle zich voor snel een goede baan, een leuk appartement n een geschikt vriendje te vinden. Helaas blijkt dit lastiger dan ze dacht - vooral doordat ze niet over bruikbare vaardigheden beschikt, geen enkele winkel voorbij kan lopen en het liefst een man heeft die het verschil ziet tussen Prada en Valentino. Terwijl ze het ene na het baantje verprutst - van winkeldetective tot telefonisch medium - probeert ze te kiezen tussen Joshua (die alles weet van Prada!) en Merrick (die ondanks zijn rode haar erg leuk is). Ondertussen doet ze ook nog auditie als paaldanseres en moet ze voor de rechter verschijnen omdat ze een uitsmijter zou hebben aangevallen. En tot overmaat zitten haar schuldeisers haar op de hielen en moet ze noodgedwongen in een roestige oude caravan gaan wonen. Maar zo gemakkelijk heeft Elle niet op. Want langzaam maar zeker ontdekt ze dat ze in n ding echt kan uitblinken: zichzelf zijn! Deze boeken zijn ook los verkrijgbaar.

MEDIA

DETAILS

Auteur(s)Lynda CurnynLaura CaldwellLee Nichols
VertalerLydia Meeder, Ingrid Zweedijk
Soort boek eBook, 777 pagina's
Bestandstype EPUB
Uitgever HarperCollins , Verschijningsjaar: 2017
ISBN-13 9789402754117
ISBN-10 9402754113
Taal Nederlands

JE VINDT DIT BOEK IN:

Categorieën Literatuur  >  Romans
Literatuur  >  Romantische boeken
De vier beloften van AKO:


1. Niet goed, geld terug

2. Bezorging waar jij dat wilt: thuis, op werk of in een filiaal

3. Veilig betalen met onder andere:
   

4. Snelle bezorging:



Vragen?
Neem contact met ons op!
Geen artikel  € 0,00
Laden...