• Home
  • / Langzaam, sterf langzaam - John Burley

Langzaam, sterf langzaam

 

Auteur: John Burley

Nederlands - Paperback

352 pagina's  |  HarperCollins  |  januari 2016

Deel dit artikel


Op werkdagen voor 22:45 uur besteld, morgen in huis

Prijs: € 17,95

Bezorgkosten: € 1,99

In winkelwagen Toevoegen verlanglijstje

ANDERE VARIANTEN:

Langzaam, sterf langzaam | John Burley

Nederlands - eBook | januari 2016

Prijs: € 7,99

BESCHRIJVING

In het vredige Wintersville voelen buren als familie, kent de politiechef iedereen bij naam en gaan kinderen zorgeloos naar school. Totdat het gruwelijk verminkte lijk van een middelbare scholier wordt gevonden.

Dr. Ben Stevenson, die als patholoog-anatoom het dode lichaam onderzoekt, is geschokt door het geweld dat gebruikt is, en net als alle andere ouders is hij bezorgd om zijn eigen kinderen. Hij raakt steeds intensiever bij het onderzoek betrokken. Dan wordt hij geconfronteerd met een schokkende ontdekking die niet alleen de rustige gemeenschap maar ook zijn eigen leven voor altijd zal ontwrichten.

'Met zijn griezelige beschrijving van het kleinsteedse leven en zijn zenuwslopende plotwendingen is 'Langzaam, sterf langzaam' spanning op
z'n best.' The Literary Guild

'De angst van ouders om hun kinderen vormt de kern van dit ijzingwekkende debuut.' Booklist

Voor de fans van Harlan Coben, Laura Lippman en Lisa Gardner.

MEDIA

DETAILS

Auteur(s)John Burley
VertalerIneke van Bronswijk
Soort boek Paperback, 352 pagina's
Uitgever HarperCollins , Verschijningsjaar: 2016
ISBN-13 9789402704709
ISBN-10 9402704701
Taal Nederlands

JE VINDT DIT BOEK IN:

Categorieën Thrillers  >  Thrillers
De vier beloften van AKO:


1. Niet goed, geld terug

2. Bezorging waar jij dat wilt: thuis, op werk of in een filiaal

3. Veilig betalen met onder andere:
   

4. Snelle bezorging:



Vragen?
Neem contact met ons op!
Geen artikel  € 0,00
Laden...