• Home
  • / De laatste missie - Michael Grant

De laatste missie

 

Auteur: Michael Grant

Nederlands - Paperback

416 pagina's  |  HarperCollins Young Adult  |  augustus 2018

Deel dit artikel


Verwachte leverdatum 14-08-2018

Prijs: € 15,00

Bezorgkosten: € 1,99

Reserveer nu Toevoegen verlanglijstje

BESCHRIJVING

Moed, opoffering en angst hebben Rio, Frangie en Rainy door de strijd in Noord-Afrika en Sicilië
geloodst, maar de weg naar huis is nog lang. Hun belangrijkste gevecht moet nog komen: de strijd op leven en dood op het verraderlijke zand van Omaha Beach. Het is 6 juni 1944. D-day.

Na alles wat ze hebben meegemaakt, zijn ze bepaald geen groentjes meer. Andere jonge soldaten zoeken nu steun bij hen, maar wat valt er nog te redden in deze verschrikking? Nu komt het eropaan. De drie vrouwen moeten een manier zien te vinden om hun laatste missie tot een zo goed mogelijk einde te brengen door vast te blijven houden aan dat kleine beetje geloof in de mens dat hun nog rest.

Het krachtige slot van Michael Grants de Frontlines-serie laat maar één conclusie: oorlog is de hel. Een episch verhaal voor lezers van Codenaam Verity en De boekendief.

MEDIA

DETAILS

Auteur(s)Michael Grant
VertalerKarin de Haas
Soort boek Paperback, 416 pagina's
Uitgever HarperCollins Young Adult , Verschijningsjaar: 2018
ISBN-13 9789402701715
ISBN-10 9402701710
Taal Nederlands

JE VINDT DIT BOEK IN:

Categorieën Young adult  >  Leesboeken
De vier beloften van AKO:


1. Niet goed, geld terug

2. Bezorging waar jij dat wilt: thuis, op werk of in een filiaal

3. Veilig betalen met onder andere:
   

4. Snelle bezorging:



Vragen?
Neem contact met ons op!
Geen artikel  € 0,00
Laden...