• Home
  • / De dans der levenden - Antoine Rault

De dans der levenden

 

Auteur: Antoine Rault

Nederlands - Paperback

Xander Uitgevers B.V.  |  april 2017

Deel dit artikel


Op werkdagen voor 22:45 uur besteld, morgen in huis

Prijs: € 21,99

Geen bezorgkosten

In winkelwagen Toevoegen verlanglijstje

ANDERE VARIANTEN:

Dans der levenden | Antoine Rault

Nederlands - eBook | april 2017

Prijs: € 9,99

BESCHRIJVING

Zomer, 1918. In een militair ziekenhuis wordt een jongeman zonder geheugen wakker. Hij is alles verloren: zijn herinneringen, zijn naam, zijn afkomst en zelfs zijn identiteit. Hij praat even goed Frans als Duits. De Franse geheime dienst ziet in hem de ideale spion en geeft hem de naam van een overleden Duitser. Hij gaat op in zijn nieuwe rol en lijkt al snel niet meer te weten wat goed of kwaad is. Of speelt hij een virtuoos spel waarbij zelfs de lezer zich verbijsterd afvraagt wat feit is en wat fictie? De dans der levenden voert ons mee naar Weimar Duitsland, naar het verscheurde en verwoeste Europa van het interbellum. Het resulteert in een grandioze en waarheidsgetrouwe roman. Voor lezers van Pierre Lemaitre, Laurent Binet en Stefan Hertmans

MEDIA

DETAILS

Auteur(s)Antoine Rault
VertalerFélice Portier
Soort boek Paperback
Uitgever Xander Uitgevers B.V. , Verschijningsjaar: 2017
ISBN-13 9789401606530
ISBN-10 9401606536
Taal Nederlands

JE VINDT DIT BOEK IN:

Categorieën Literatuur  >  Romans
De vier beloften van AKO:


1. Niet goed, geld terug

2. Bezorging waar jij dat wilt: thuis, op werk of in een filiaal

3. Veilig betalen met onder andere:
   

4. Snelle bezorging:



Vragen?
Neem contact met ons op!
Geen artikel  € 0,00
Laden...