• Home
  • / De belofte van de zee - Francesco Zingoni

De belofte van de zee

 

Auteur: Francesco Zingoni

Nederlands - eBook (EPUB)

491 pagina's  |  Xander Uitgevers B.V.  |  juni 2014

Deel dit artikel


Direct te downloaden

Prijs: € 6,99

Geen bezorgkosten

In winkelwagen Toevoegen verlanglijstje

BESCHRIJVING

Sensitieve roman over een zoektocht naar liefde en identiteit Op het strand van een Polynesisch eiland spoelt een man aan. Hij lijdt aan geheugenverlies en weet niet wie hij is of hoe hij daar terecht is gekomen. Hij wordt opgevangen door de lokale bevolking, maar voelt zich ontheemd. Dan verschijnt er in zijn droom een beeldschone vrouw, een vreemde die hem laat lachen. Die lach wordt zijn houvast en hij besluit de vrouw te zoeken. Maar waar moet hij in hemelsnaam beginnen? Als hij op het strand een halfvergane dichtbundel vindt met een gedicht van Dylan Thomas, raakt hij ervan overtuigd dat in Wales de antwoorden liggen. En zo begint een avontuurlijke zoektocht naar zijn afkomst en naar zijn herinneringen, en vooral naar de vrouw waar hij steeds zo intens van droomt. De belofte van de zee is spannend, mythisch en exotisch en ideaal voor liefhebbers van Paulo Coelho en Santa Montefiore `Een profetisch en adembenemend debuut La Sicilia `Een grote metafoor voor de odyssee van het leven Il Tempo

MEDIA

DETAILS

Auteur(s)Francesco Zingoni
VertalerJan Steemers
Soort boek eBook, 491 pagina's
Bestandstype EPUB
Uitgever Xander Uitgevers B.V. , Verschijningsjaar: 2014
ISBN-13 9789401602549
ISBN-10 9401602549
Taal Nederlands

JE VINDT DIT BOEK IN:

Categorieën Literatuur  >  Romans
Literatuur  >  Romans
Themashops Themashops  >  Onder de 10 euro
De vier beloften van AKO:


1. Niet goed, geld terug

2. Bezorging waar jij dat wilt: thuis, op werk of in een filiaal

3. Veilig betalen met onder andere:
   

4. Snelle bezorging:



Vragen?
Neem contact met ons op!
Geen artikel  € 0,00
Laden...