• Home
  • / Onverwacht - Christina Lauren

Onverwacht

 

Auteur: Christina Lauren

Nederlands - eBook (EPUB)

210 pagina's  |  Xander Uitgevers B.V.  |  april 2014

Deel dit artikel


Direct te downloaden

Prijs: € 6,99

Geen bezorgkosten

In winkelwagen Toevoegen verlanglijstje

BESCHRIJVING

Sara Dillon is net naar New York verhuisd en zoekt spanning zonder verplichtingen. Als ze op het verlovingsfeest van haar vriendin Chloe Mills de onweerstaanbare Max Stella ontmoet zet ze haar zinnen op een avondje plezier. En ze laat een onvergetelijke indruk bij Max achter want hij heeft nog nooit een vrouw zo wild en ondeugend als Sara ontmoet. Maar hoe kan hij Sara die constant naar spanning zoekt aan zich binden? Want eigenlijk is Sara wel iemand die hij vast wil houden. Max zet alles op alles om de wilde Sara opnieuw te verleiden en voor altijd te temmen. `De perfecte mix van seks brutaliteit en liefde bestsellerauteur S.C. Stephens Stouter Onverwacht is het tweede deel van de onweerstaanbare Stouter-trilogie. Voor de lezers van E.L. James Lucinda Carrington en Jodi Ellen Malpas

MEDIA

DETAILS

Auteur(s)Christina Lauren
Soort boek eBook, 210 pagina's
Bestandstype EPUB
Uitgever Xander Uitgevers B.V. , Verschijningsjaar: 2014
ISBN-13 9789401602297
ISBN-10 9401602298
Taal Nederlands

JE VINDT DIT BOEK IN:

Categorieën Literatuur  >  Romans
Literatuur  >  Romans
Themashops Themashops  >  Onder de 10 euro
Serie Stouter
De vier beloften van AKO:


1. Niet goed, geld terug

2. Bezorging waar jij dat wilt: thuis, op werk of in een filiaal

3. Veilig betalen met onder andere:
   

4. Snelle bezorging:



Vragen?
Neem contact met ons op!
Geen artikel  € 0,00
Laden...