• Home
  • / Italiaanse nachten Rome - Irene Cao

Italiaanse nachten Rome

 

Auteur: Irene Cao

Nederlands - eBook (EPUB)

180 pagina's  |  Xander Uitgevers B.V.  |  december 2013

Deel dit artikel


Direct te downloaden

Prijs: € 6,99

Geen bezorgkosten

In winkelwagen Toevoegen verlanglijstje

BESCHRIJVING

Voor sommige mensen laat je alles vallen... Elena verhuist na haar sensuele escapades is VenetiŽ naar Rome om bij Filippo te zijn en samen een nieuw leven te beginnen. Ze werkt aan een belangrijke restauratie en is gelukkig. Dan komt ze onverwachts de man tegen die haar wereld op zijn kop zette. Leonardo wil haar nog steeds, meer dan ooit. Maar hun passie wordt overschaduwd door een groot geheim... Drijft dit hen voorgoed uit elkaar? Voor de lezers van Mijn Man en Negentig dagen Genevieve.

MEDIA

DETAILS

Auteur(s)Irene Cao
Soort boek eBook, 180 pagina's
Bestandstype EPUB
Uitgever Xander Uitgevers B.V. , Verschijningsjaar: 2013
ISBN-13 9789401601573
ISBN-10 9401601577
Taal Nederlands

JE VINDT DIT BOEK IN:

Categorieën Literatuur  >  Romans
Literatuur  >  Romans
Themashops Themashops  >  Onder de 10 euro
De vier beloften van AKO:


1. Niet goed, geld terug

2. Bezorging waar jij dat wilt: thuis, op werk of in een filiaal

3. Veilig betalen met onder andere:
   

4. Snelle bezorging:



Vragen?
Neem contact met ons op!
Geen artikel  € 0,00
Laden...