• Home
  • / Verzwijging - Rupert Thomson

Verzwijging

 

Auteur: Rupert Thomson

Nederlands - eBook (EPUB)

204 pagina's  |  Xander Uitgevers B.V.  |  november 2013

Deel dit artikel


Direct te downloaden

Prijs: € 6,99

Geen bezorgkosten

In winkelwagen Toevoegen verlanglijstje

BESCHRIJVING

n het barokke Florence van het jaar 1691 krijgt beeldhouwer Gaetano Zummo van een van de laatst heersende Medici een bijzondere opdracht: hij moet een wassen beeld creŽren van de perfecte naakte vrouw. Florence is in deze tijd een duistere stad - vol geheimen en verzwijgingen - waar alles verboden en juist daarom mogelijk is. De inwoners zijn geobsedeerd door kunst, verleiding en macht. Zummo voelt zich in deze hedonistische stad steeds onveiliger. Zijn geheimen uit het verleden achtervolgen hem en bedreigen zijn bestaan als kunstenaar. Dan raakt hij geobsedeerd door de mysterieuze Faustina, een vrouw die haar eigen duistere achtergrond heeft en misschien wel veel gevaarlijker is dan hij ooit had kunnen vermoeden. Verzwijging is een liefdesverhaal, een moordroman en een portret van een beroemde stad in tijden van gedwongen soberheid. Het gaat over wat verborgen ligt en verboden wordt, maar tegelijkertijd over menselijke passie en duistere onthullingen. Voor de lezers van Hilary Mantel en Andrew Miller

MEDIA

DETAILS

Auteur(s)Rupert Thomson
VertalerRobert Neugarten
Soort boek eBook, 204 pagina's
Bestandstype EPUB
Uitgever Xander Uitgevers B.V. , Verschijningsjaar: 2013
ISBN-13 9789401601306
ISBN-10 9401601305
Taal Nederlands

JE VINDT DIT BOEK IN:

Categorieën Literatuur  >  Romans
Literatuur  >  Romans
Themashops Themashops  >  Onder de 10 euro
De vier beloften van AKO:


1. Niet goed, geld terug

2. Bezorging waar jij dat wilt: thuis, op werk of in een filiaal

3. Veilig betalen met onder andere:
   

4. Snelle bezorging:



Vragen?
Neem contact met ons op!
Geen artikel  € 0,00
Laden...