• Home
  • / Century - P.D. Baccalario

Century

 

Auteur: P.D. Baccalario

Nederlands - Paperback

Baeckens Books  |  september 2017

Deel dit artikel


Op werkdagen voor 22:45 uur besteld, morgen in huis

Prijs: € 29,95

Geen bezorgkosten

In winkelwagen Toevoegen verlanglijstje

BESCHRIJVING

Om de honderd jaar wordt de mensheid op de proef gesteld. Dan moeten vier kinderen een grote
uitdaging aangaan. Er is net een eeuw voorbij en de kinderen moeten zo snel mogelijk gekozen worden!
Met uitdagingen in wereldsteden als Rome, New York, Parijs en Shanghai, zijn deze vier
steampunk-ge´nspireerde boeken naast superspannend ook verrassend en exotisch.
Voor de fans van The Huger Games en Allegiant!

MEDIA

DETAILS

Auteur(s)P.D. Baccalario
Soort boek Paperback
Uitgever Baeckens Books , Verschijningsjaar: 2017
ISBN-13 9789059243705
ISBN-10 9059243706
Taal Nederlands

JE VINDT DIT BOEK IN:

Categorieën Young adult  >  Leesboeken
De vier beloften van AKO:


1. Niet goed, geld terug

2. Bezorging waar jij dat wilt: thuis, op werk of in een filiaal

3. Veilig betalen met onder andere:
   

4. Snelle bezorging:



Vragen?
Neem contact met ons op!
Geen artikel  € 0,00
Laden...