• Home
  • / Last minute, Viva Espa˝a & Blue Curašao - Linda van Rijn

Last minute, Viva Espa˝a & Blue Curašao

 

Auteur: Linda van Rijn

Nederlands - Dwarsligger

1080 pagina's  |  Dwarsligger  |  mei 2016

Deel dit artikel


Op werkdagen voor 22:45 uur besteld, morgen in huis

Prijs: € 15,00

Bezorgkosten: € 1,99

In winkelwagen Toevoegen verlanglijstje

BESCHRIJVING

Drie heerlijke zomerthrillers van Linda van Rijn in ÚÚn dwarsligger« In 'Last minute' verandert de romantische duikvakantie van Susan en Hugo in een nachtmerrie als Susan geconfronteerd wordt met een gebeurtenis die ze altijd voor Hugo heeft verzwegen. 'Viva Espa˝a' gaat over Anne, die op een makelaarskantoor van luxe vakantievilla's in Spanje werkt. Aan haar zorgeloze leventje komt een eind als blijkt dat criminelen het op haar hebben voorzien. 'Blue Curašao' draait om het raadsel van de spoorloze verdwijning van Hannahs kersverse echtgenoot tijdens hun huwelijksreis op Curašao. Linda van Rijn is na haar studie Literatuurwetenschappen in de reisbranche gaan werken. Met haar succesvolle spannende boeken is ze inmiddels een gevestigd auteur in het thrillergenre. 'Last minute, Viva Espa˝a & Blue Curašao' is voor de lezers van Suzanne Vermeer, Simone van der Vlugt en Saskia Noort. dwarsligger« 404

MEDIA

DETAILS

Auteur(s)Linda van Rijn
Soort boek Dwarsligger, 1080 pagina's
Uitgever Dwarsligger , Verschijningsjaar: 2016
ISBN-13 9789049804756
ISBN-10 9049804756
Taal Nederlands

JE VINDT DIT BOEK IN:

Categorieën Thrillers  >  Literaire thrillers
Themashops Themashops  >  Dwarsliggers
De vier beloften van AKO:


1. Niet goed, geld terug

2. Bezorging waar jij dat wilt: thuis, op werk of in een filiaal

3. Veilig betalen met onder andere:
   

4. Snelle bezorging:



Vragen?
Neem contact met ons op!
Geen artikel  € 0,00
Laden...