• Home
  • / De blindganger - Igor Znidarsic

De blindganger

 

Auteur: Igor Znidarsic

Nederlands - eBook (EPUB)

211 pagina's  |  Karakter Uitgevers BV  |  februari 2017

bekijk de recensie

Deel dit artikel


Direct te downloaden

Prijs: € 7,99

Geen bezorgkosten

In winkelwagen Toevoegen verlanglijstje

ANDERE VARIANTEN:

De blindganger | Igor Znidarsic

Nederlands - Paperback | februari 2017

Prijs: € 15,00

BESCHRIJVING

IJzingwekkende noir-thriller voor de lezers van Stieg Larsson en Jo Nesb° Op een dag verdwijnt Lodewijk de Graaf, CEO van De Graaf & De Jong Advocaten, spoorloos. Omdat er sterke aanwijzingen zijn voor een misdaad, belandt de zaak op het bureau van rechercheur Bianca van Dijk van politie Oost-Nederland. Een slepend zakelijk conflict en de riante erfenis passeren als mogelijke motieven de revue, maar verdwijnen bij gebrek aan concrete aanwijzingen al snel in de prullenmand. Ondanks intensief onderzoek blijft de vermissing een raadsel. Terwijl Bianca worstelt met de combinatie van een veeleisende baan, het moederschap en een uitgedoofd huwelijk, ziet zij zich genoodzaakt het dossier bij gebrek aan aanknopingspunten te sluiten. Dan wordt in een bos op de Veluwe vastgoedhandelaar Onno van Schijndel gevonden. Hij is een uiterst pijnlijke dood gestorven. Bianca en haar collega Joris doen er alles aan om het raadsel op te lossen, maar ook deze zaak lijkt onoplosbaar. Totdat tijdens de sloop van een boerderij onder de vloer in een soort grafkelder het bijna vergane lijk van Lodewijk de Graaf wordt aangetroffen. Ook hij is op een gruwelijke wijze aan zijn einde gekomen. Het onderzoek wordt opnieuw opgestart, maar ook nu komt de politie geen steek verder. Bianca geeft echter niet op, en spit samen met Joris de levens van de slachtoffers helemaal uit. Haar intu´tie blijkt een goede leidraad, want ze vindt een raakvlak en komt zo op het spoor van de dader. Terwijl haar huwelijk verder afbrokkelt en zij troost zoekt bij een minnaar, probeert ze de dader voor te blijven en een derde gruwelijke moord te voorkomen.

MEDIA

RECENSIES (1)

De Blindganger

Ik ben begonnen in het boek met zo weinig mogelijk informatie over het verhaal. Waarom omdat ik het fijn vindt om totaal open te staan voor een nieuw boek. Ik ben namelijk nog niet bekent met de schrijver en hoop dat de schrijver een lekker spannend verhaal neerzet met een goed/geweldig plot twist. Ik laat mij graag verassen. Het verhaal begint gelijk spannend en ontwikkeld zich goed. Sommige karakters worden duidelijk voorgesteld wat soms ook een beetje aan de lange kant was . De karakters groeien wel mooi mee met het verhaal. De rechercheur Bianca Uithuizen had ik wel graag  wat stoerder en krengerige willen zien. De schrijfstijl vond ik fijn waardoor het goed en vlot weg leest. Sommige stukken zijn harder geschreven, ik hou daar wel van. Het verhaal zelf heeft veel spannend momenten het hele boek door en ik kon mijn eigen goed in het boek plaatsen. Ik had wel al snel een vermoede wie de dader is, maar dat was niet storend. Het motief waarom de dader dit doet is wel een onderwerp wat in deze tijd vaak voorkomt, helaas. Daardoor komt het boek ook realistisch over. Het boek zelf heeft een mooie kaft wat past bij het verhaal. Ik heb zelf als e-book gelezen en vond het soms een beetje verwarrend wanneer ik wie zijn kant las. Het was niet echt duidelijk aangegeven. Het boek heeft de mooie aantal van 320 bladzijden. Ik zal dit boek aanraden aan onze thriller lezers. Ik geef dit boek 3,5 sterren

DETAILS

Auteur(s)Igor Znidarsic
Soort boek eBook, 211 pagina's
Bestandstype EPUB
Uitgever Karakter Uitgevers BV , Verschijningsjaar: 2017
ISBN-13 9789045212616
ISBN-10 9045212617
Taal Nederlands

JE VINDT DIT BOEK IN:

Categorieën Thrillers  >  Thrillers
Thrillers  >  Thrillers
Themashops Themashops  >  Onder de 10 euro
De vier beloften van AKO:


1. Niet goed, geld terug

2. Bezorging waar jij dat wilt: thuis, op werk of in een filiaal

3. Veilig betalen met onder andere:
   

4. Snelle bezorging:



Vragen?
Neem contact met ons op!
Geen artikel  € 0,00
Laden...