• Home
  • / Stille oorlog - Andreas Norman

Stille oorlog

 

Auteur: Andreas Norman

Nederlands - Paperback

288 pagina's  |  Karakter Uitgevers BV  |  februari 2018

Deel dit artikel


Op werkdagen voor 22:45 uur besteld, morgen in huis

Prijs: € 19,99

Geen bezorgkosten

In winkelwagen Toevoegen verlanglijstje

ANDERE VARIANTEN:

Stille oorlog | Andreas Norman

Nederlands - eBook | maart 2018

Prijs: € 8,99

BESCHRIJVING

Voor de fans van The Killing en Homeland!

'Een moderne insteek van de spionagethriller. Een Le Carré-esk verhaal dat is gedrenkt in waarschijnlijkheid.' - Independent


Wie kun je nog vertrouwen als je grote geliefde misschien wel je grootste vijand is?

Bente Jensen, een Zweedse spion werkzaam in Brussel, in het hart van Europese Unie, weet wat het is om in een leugen te leven. Als ze een duister geheim in haar eigen familie ontdekt, stort haar wereld in.

Stille oorlog is een briljante thriller over leugens en macht, verraad en liefde. Een verhaal van zinderende spanning en huiselijke beproevingen, doorspekt met dat beklemmende gevoel uit spionagethrillers.

MEDIA

DETAILS

Auteur(s)Andreas Norman
Soort boek Paperback, 288 pagina's
Uitgever Karakter Uitgevers BV , Verschijningsjaar: 2018
ISBN-13 9789045212371
ISBN-10 9045212374
Taal Nederlands

JE VINDT DIT BOEK IN:

Categorieën Thrillers  >  Thrillers
De vier beloften van AKO:


1. Niet goed, geld terug

2. Bezorging waar jij dat wilt: thuis, op werk of in een filiaal

3. Veilig betalen met onder andere:
   

4. Snelle bezorging:



Vragen?
Neem contact met ons op!
Geen artikel  € 0,00
Laden...